1. خانه
 2. آنتن RFid
 3. ریدر uhfبرد بلند مدل 6121e

ریدر uhfبرد بلند مدل 6121e

این محصول را به اشتراک بگذارید

ریدر UHF برد بلند مدل  e6021 حاصل ترکیب فناوری RFID و UHF است که به لطف این ترکیب قابلیت‌های خوبی را بدست آورده و این موضوع باعث تمایز و برتری…

ریدر UHF برد بلند مدل  e6021 حاصل ترکیب فناوری RFID و UHF است که به لطف این ترکیب قابلیت‌های خوبی را بدست آورده و این موضوع باعث تمایز و برتری ریدرUHF برد بلند مدل e6121 به نسبت ریدر‌های موجود در بازار شده است. این ریدر با دارا بودن رابط کاربری آسان، کاربرد‌های و امنیت مناسب، توانسته به یکی از بهترین گزینه برای کاربرانی تبدیل شود که به دنبال ریدر برد بلند هستند.

همگام شدن سرعت در خوانش اطلاعات و دقت این ریدر که به لطف ترکیب دو فناوری پر کاربرد در آن است، باعث شده تا این کارتخوان در ساعات کاری طولانی و پر دغدغه، شما را با مشکلی رو به رو نکند. در ادامه به ویژگی‌های کاربردی و موارد استفاده از این ریدر UHF بیشتر خواهیم پرداخت.

ویژگی های ریدر uhfبرد بلند مدل 6121e چیست؟

 • برد بالای خوانش اطلاعات
  ریدر uhf برد بلند مدل 6121e در پروژه طراحی و ساخت از استاندارد‌های جهانی که شامل ISO/IEC1800-6B/6C می‌شود، بهره می‌برد تا این‌گونه اطمینان بیشتری به کاربر و یا اپراتور خود بدهد. این ریدر با فرکانس کاری 800/900 Mhz می‌تواند تا فاصله حداکثر 3 الی 4 متری با توجه به نوع تگ و یا لیبل مورد استفاده، به شناسایی و خوانش اطلاعات تگ‌های uhf، بپردازد. این میزان برد خوانش اطلاعات در بین ریدر‌های موجود در بازار، ریدر uhf برد بلند مدل 6121e را به یکی از بهترین گزینه‌ها تیدیل کرده است. چرا که بالا بودن برد خوانش باعث صرفه جویی چشمگیر در سرعت و زمان خواهد شد.
 • پورت‌های ارتباطی

از قابلیت‌های این ریدر که باعث تمایز آن می‌شود، مزیت اتصال آسان است. ریدر uhfبرد بلند مدل 6121e برای اتصال به سیستم و کامپیوتر کاربر از درگاه‌های ارتباطی متنوعی بهره می‌برد که استفاده از آن را برای انواع مختلف کامپیوتر‌ها و سیستم‌های نظارتی، راحت کرده است.

 • تشخیص همزمان چندین تگ
  کارتخوان برد بلند e6121 دارای توانایی شناسایی همزمان چند تگ مختلف می‌باشد که در بالا رفتن راندمان کاری در محیط‌های با مراجعه کننده بالا، بسیار موثر است.
 • ابعاد و شرایط نگه‌داری
  ریدر uhfبرد بلند مدل 6021e ابعاد و وزن مناسبی برای قرار گیری در مکان‌های با محدودیت فضا دارد. ابعاد این ریدر بسیار مناسب است و وزن تفریبی آن 1 کیلو گرم است.
  برای نگه‌داری از این ریدر می‌بایست آن را در بازه دمایی -20 تا +80، حفظ کرد. البته این بازه دمایی و کیفیت در ساخت مناسب باعث می‌شود که این ریدر رطوبت های بالا را هم بتواند تحمل کند.
 • قابلیت کارکرد چند حالته
  این ریدر در سه حالت کاری می‌تواند توسط کاربر مورد استفاده قرار گیرد:

Command

با استفاده از این حالت کارتخوان UHF برد بلند با اتصال به نرم افزار فرمان خوانش اطلاعات را دریافت می‌کند و تا زمانی که توسط کاربر و نرم افزار این فرمان ارسال شود، خوانش اطلاعات را انجام می دهد.

Timer

با استفاده از این حالت دستگاه به طور خودکار خوانش اطلاعات را انجام می‌دهد وتگ ها را شناسایی می‌کند و نیازی به حضور اپراتور نیست.

Trigge

این حالت به کاربر این توانایی را می‌دهد که با مشخص کردن یک بازه زمانی مشخص به ریدر اجازه خوانش اطلاعات را فقط در این بازه بدهد و با اتمام زمان معین شده ریدر غیر فعال می‌شود.

موارد استفاده کارتخوان برد بلند e6121 چیست؟

uhfبرد بلند مدل 6121e ساخته شده است تا فشار‌های کاری بالا را در مدت طولانی تحمل کند و همین قابلیت آن را به گزینه خوبی برای استفاده در ورودی پارکینگ‌ها، ادرات دولتی، سازمان‌های خصوصی و انبار‌ها کرده است.

پیش‌‌تر اشاره کردیم که این ریدر با دارا بودن استاندارد های جهانی و کیفیت در ساخت می‌تواند حتی در محیط‌های باز هم مورد استفاده قرار گیرد، برای مثال می‌توان علاوه بر موارد گفته شده، از آن برای موقعیت‌های لجستیکی و در حال حرکت استفاده کرد.

مشخصات فنی ریدر برد بلند e6121 چیست؟

در قسمت‌های قبلی در مورد ویژگی‌های و مشخصات فنی ریدر برد بلند e6121 صحبت کردیم و آن‌ها را برای شما توضیح دادیم، اما در این قسمت قصد داریم، در مورد مشخصات فنی این ریدر به طور کامل صحبت کنیم. برای مطالعه این مشخصات می‌توانید به جدول زیر مراجعه کنید.

MR6121e

Model

ISO18000-6B,ISO18000-6C(EPC GEN2)

Protocol

Standard ISM 902~۹۲۸MHz and ISM 865~۸۶۸MHz, other frequency available

Frequency

FHSS

Operation Mode

۰~۳۰dBm,software programmable

RF Power  

Software Programmable,Average Reading per 64Bits:<6ms

Reading Speed

Timing or Touch,Software Programmable

Reading Mode

۱ Kg

Weight

Standard: Wiegand26/34, RS485,RS232;software programmable Custom-made: WIFI,RJ45

Data Ports

Trigger input one team

Data Input Port

More than 6 m

Reading Range

Buzzer and LED

Reading Clue

Built-in round polarization antenna,Gain 7dBi

Antenna

DC+۹V direct current power(power adapter)

Power Supply

۲۴۰mm×۲۴۰mm×۳۰mm

Dimension

-۲۰℃~+۸۰℃

Operation Temp

سایر محصولات مرتبط

فهرست