1. خانه
 2. آنتن RFid
 3. ریدر uhf برد بلند مدل 6011e

ریدر uhf برد بلند مدل 6011e

این محصول را به اشتراک بگذارید

ریدر UHF برد بلند مدل  e6011از تکنولوژی‌های جدیدی که حاصل ترکیب فناوری RFID و UHF است، بهره می‌برد. به لطف این ترکیب از تکنولوژِی جدید، قابلیت‌های خوبی را بدست آورده…

ریدر UHF برد بلند مدل  e6011از تکنولوژی‌های جدیدی که حاصل ترکیب فناوری RFID و UHF است، بهره می‌برد. به لطف این ترکیب از تکنولوژِی جدید، قابلیت‌های خوبی را بدست آورده و این موضوع باعث تمایز و برتری ریدرUHF برد بلند مدل e6011 به نسبت ریدر‌های موجود در بازار شده است. این ریدر با دارا بودن رابط کاربری آسان، کاربرد‌های و امنیت مناسب، توانسته به یکی از بهترین گزینه برای کاربرانی تبدیل شود که به دنبال ریدر برد بلند هستند.

همگام شدن سرعت در خوانش اطلاعات و دقت این ریدر که به لطف ترکیب دو فناوری پر کاربرد در آن است، باعث شده تا این کارتخوان در ساعات کاری طولانی و پر دغدغه، بتواند اعتماد اپراتور خود را جلب کند. در ادامه به ویژگی‌های کاربردی و موارد استفاده از این ریدر UHF بیشتر خواهیم پرداخت.

ویژگی های ریدر uhf 6011e چیست؟

 • برد بالای خوانش اطلاعات
  ریدر uhf برد بلند مدل 6011e در پروژه طراحی و ساخت از استاندارد‌های جهانی که شامل،ISO/IEC1800-6B/6C می‌شود، بهره می‌برد تا این‌گونه اطمینان بیشتری به کاربر و یا اپراتور خود بدهد. این ریدر با فرکانس کاری 800/900 Mhz می‌تواند تا فاصله حداکثر 3 الی 4 متری با توجه به نوع تگ و یا لیبل مورد استفاده، به شناسایی و خوانش اطلاعات تگ‌های uhf، بپردازد. این میزان برد خوانش اطلاعات در بین ریدر‌های موجود در بازار، ریدر uhf برد بلند مدل 6011e را به یکی از بهترین گزینه‌ها تیدیل کرده است.
 • پورت‌های ارتباطی بسیار

از قابلیت‌های این ریدر که باعث تمابز آن می‌شود، مزیت اتصال آسان است. ریدر uhfبرد بلند مدل 6011e برای اتصال به سیستم و کامپیوتر کاربر از درگاه‌های ارتباطی متنوعی بهره می‌برد که استفاده از آن را برای انواع مختلف کامپیوتر‌ها و سیستم‌های نظارتی، ساده کرده است. این به این معناست که با کمترین هزینه می‌توان از این کارتخوان بر روی کامپیوترهای مختلف استفاده کرد.

 • تشخیص همزمان چندین تگ
  کارتخوان برد بلند e6011 دارای توانایی شناسایی همزمان چند تگ مختلف می‌باشد که در بالا رفتن راندمان کاری در محیط‌های با مراجعه کننده بالا، بسیار موثر است.
 • ابعاد و شرایط نگه‌داری
  ریدر uhfبرد بلند مدل 6011e ابعاد و وزن مناسبی برای قرار گیری در موقعیت‌های مختلف اعم از مکان‌های با محدودیت فضا را دارد. وزن تفریبی این ریدر در حدود 1 کیلو گرم است که در نصب آن در نقاط مرتفع کمک کننده است و باعث راحتی این کار می‌گردد.
  برای نگه‌داری از این ریدر می‌بایست آن را در بازه دمایی -20 تا +80، حفظ کرد. البته این بازه دمایی و کیفیت در ساخت مناسب باعث می‌شود که این ریدر رطوبت های بالا را هم بتواند، تحمل کند.
 • قابلیت کارکرد چند حالته
  این ریدر در سه حالت کاری مختلف جهت برطرف کردن و پوشش تمامی نیازهای کاربر، می‌تواند برنامه ریزی و مورد استفاده قرار گیرد:

Command

با استفاده از این حالت کارتخوان UHF برد بلند با اتصال به سیستم و از طریق نظارت مستقیم کاربر با ارسال فرمان خوانش اطلاعات شروع به فعالیت می‌کند و مادامی که این پیام از کاربر دریافت شود، دستگاه به خوانش اطلاعات می‌پردازد.

Timer

با استفاده از این حالت دستگاه به طور خودکار خوانش اطلاعات را انجام می‌دهد و تگ ها را شناسایی می‌کند و نیازی به حضور و نظارت اپراتور نیست.

Trigge

این حالت به کاربر این توانایی را می‌دهد که با مشخص کردن یک بازه زمانی مشخص به ریدر اجازه خوانش اطلاعات را فقط در این بازه بدهد و با اتمام زمان معین شده ریدر غیر فعال می‌شود.

موارد استفاده کارتخوان برد بلند چیست؟

uhfبرد بلند مدل6011 e طراحی و ساخته شده است تا در سخت‌ترین شرایط خیال کاربر خود را راحت نگه دارد و بتواند فشار بالا را در بازه زمانی طولانی تحمل کند و همین قابلیت آن را به گزینه خوبی برای استفاده در ورودی پارکینگ‌ها، ادرات دولتی، سازمان‌های خصوصی و انبار‌ها کرده است.

پیش‌‌تر اشاره کردیم که این ریدر با دارا بودن استاندارد های جهانی و کیفیت در ساخت می‌تواند حتی در محیط‌های باز هم مورد استفاده قرار گیرد، برای مثال می‌توان علاوه بر موارد گفته شده، از آن برای موقعیت‌های لجستیکی و در حال حرکت استفاده کرد.

مشخصات فنی ریدر برد بلند e6011 چیست؟

در قسمت‌های قبلی در مورد ویژگی‌های و مشخصات فنی ریدر برد بلند e6011 صحبت کردیم و آن‌ها را برای شما توضیح دادیم، اما در این قسمت قصد داریم، در مورد مشخصات فنی این ریدر به طور کامل صحبت کنیم. برای مطالعه این مشخصات می‌توانید به جدول زیر مراجعه کنید.

MR6011e

Model

ISO18000-6B,ISO18000-6C(EPC GEN2)

Protocol

Standard ISM 902~۹۲۸MHz and ISM 865~۸۶۸MHz, other frequency available

Frequency

FHSS

Operation Mode

۰~۳۰dBm,software programmable

RF Power

Software Programmable,Average Reading per 64Bits:<6ms

Reading Speed

Timing or Touch,Software Programmable

Reading Mode

۱ Kg

Weight

Standard: Wiegand26/34, RS485,RS232;software programmable Custom-made: WIFI,RJ45

Data Ports

Trigger input one team

Data Input Port

More than 6 m

Reading Range

Buzzer and LED

Reading Clue

Built-in round polarization antenna,Gain 7dBi

Antenna

DC+۹V direct current power

Power Supply

۲۴۰mm×۲۴۰mm×۳۰mm

Dimension

-۲۰℃~+۸۰℃

Operation Temp

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست