1. خانه
 2. آنتن RFid
 3. ریدر uhf ثابت برد بلند 6021 بدون پورت lan

ریدر uhf ثابت برد بلند 6021 بدون پورت lan

این محصول را به اشتراک بگذارید

ریدر یا کد خوان به عنوان یکی از دو عضو اساسی در فناوری RFID شناخته می‌شود. فناوری RFID می‌تواند به کمک کدخوان و یک منبع مانند کارت‌های RFID به تبادل…

ریدر یا کد خوان به عنوان یکی از دو عضو اساسی در فناوری RFID شناخته می‌شود. فناوری RFID می‌تواند به کمک کدخوان و یک منبع مانند کارت‌های RFID به تبادل اطلاعات، تنها از طریق امواج رادیویی و مغناطیسی بپردازد. به کمک این فناوری نیاز به تماس فیزیکی به طور کامل بر طرف شده است و اگر ریدر یا کدخوان در فاصله مناسبی قرار گرفته باشد می‌تواند اطلاعات موجود در کارت یا لیبل و یا تگ RFID را برداشت کند و یا بر روی آن اطلاعات جدیدی را وارد کند.

در این مطلب به بررسی ریدر uhf ثابت برد بلند 6021 بدون پورت lan می‌پردازیم که یک ریدر به روز و البته بسیار کارآمد در حوزه فعالیت خود است. در ادامه با ما همراه باشید تا با ویژگی‌های و عمده کاربرد‌های این ریدر بیشتر آشنا شوید.

ویژگی‌های ریدر uhf ثابت برد بلند 6021 بدون پورت lan

 • سرعت و دقت بالا
  همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم این ریدر از جمله ریدر‌های به روز است که با از بین بردن نقاط ضعف مشاهده شده در مدل‌های قدیمی‌تر و یا مشابه، به قابلیت‌های چشمگیری دست یافته است.
  ریدر uhf ثابت برد بلند 6021 بدون پورت lan می‌تواند به طور همزمان فرایند تشخیص، خواندن کارت و نوشتن را انجام دهد و نکته قابل توجه سرعت و دقت این ریدر در انجام همزمان آن‌هاست.
  به لطف سخت افزار قدرتمند این ریدر، می‌تواند بنا به نوع تگ مورد استفاده، تا برد 3 الی 4 متری به شناسایی، خواندن و یا نوشتن بپردازد. این برد بلند باعث شده تا این ریدر یک سر و گردن از رقبای خود بالاتر باشد و همچنین توجیه اقتصادی بیشتری برای انتخاب و خرید از سوی کاربر را داشته باشد.
 • پشتیبانی از رابط کاربری مختلف
  ریدر uhf ثابت برد بلند 6021 بدون پورت lan از استاندارد ISO/IEC1800-6B/6C پیروی می‌کند و می‌تواند در فرکانس کاری بین 800 تا 900 MHZ به فعالیت بپردازد.
 • ویژگی‌های ظاهری جذاب
  ابعاد ریدر uhf ثابت برد بلند 6021 بدون پورت lan به ترتیب 30*240*240 میلی‌متر است. با وزن یک کیلو‌گرمی این ریدر می‌تواند در فضاهای با محدودیت و میز کار‌های کوچک به راحتی استفاده شود.

کاربرد‌های ریدر uhf ثابت برد بلند 6021 بدون پورت lan

ویژگی‌های متمایز کننده این ریدر آن را به گزینه مناسبی برای حجم‌های کاری بالا تبدیل کرده است، چرا که با سرعت بالا و دقتی که در شناسایی  دارد بسیاری از خطاها را پوشش می‌دهد. عمده‌ترین استفاده از این ریدر در پارکینگ‌ها، انبار‌ها و شناسایی افراد است.

 • استفاده در پارکینگ‌ها و انبار‌ها
  از این دیدر در مبادی ورودی و خروجی پارکینگ‌ها و انبار‌ها استفاده می‌شود و از بوجود آمدن ترافیک کاری جلوگیری می‌کند و همچنین از بسیاری از خطاهای انسانی هم مصون است.
 • استفاده جهت شناسایی افراد
  در ادارات، شرکت‌ها و یا ارگان‌های دولتی یا شخصی استفاده از این ریدر می‌تواند کنترل منابع انسانی در تردد را بسیار سهولت ببخشد و آمار ثبت شده و قابل اعتماد را ارائه دهد.

سایر محصولات مرتبط

فهرست