1. خانه
 2. آنتن RFid
 3. ریدرuhf برد بلند 4 پورت مدل 6134e

ریدرuhf برد بلند 4 پورت مدل 6134e

این محصول را به اشتراک بگذارید

ریدر UHF برد بلند 4 پورت مدل  e6134از نسل جدید این تکنولوژی‌ بهره می‌برد که حاصل ترکیب فناوری RFID و UHF است. همین تکنولوژی باعث تمایز و برتری ریدرUHF برد…

ریدر UHF برد بلند 4 پورت مدل  e6134از نسل جدید این تکنولوژی‌ بهره می‌برد که حاصل ترکیب فناوری RFID و UHF است. همین تکنولوژی باعث تمایز و برتری ریدرUHF برد بلند 4 پورت مدل e6134  به نسبت ریدر‌های موجود در بازار شده است. این ریدر با دارا بودن رابط کاربری آسان، کاربرد‌ها و امنیت مناسب، توانسته به یکی از بهترین گزینه برای کاربرانی تبدیل شود که به دنبال ریدر برد بلند هستند.

همگام شدن سرعت در خوانش اطلاعات و دقت این ریدر که به لطف ترکیب دو فناوری پر کاربرد در آن است و بعلاوه دارا بودن 4 پورت برای اتصال آنتن، باعث شده تا این کارتخوان در ساعات کاری طولانی و پر دغدغه، بهترین عملکرد را از خود نشان دهد. در ادامه به ویژگی‌های کاربردی و موارد استفاده از این ریدر UHF بیشتر خواهیم پرداخت.

ویژگی های ریدر uhfبرد بلند 4 پورت مدل 6134e چیست؟

 • برد بالای خوانش اطلاعات
  ریدرuhf مدل 6134e با پورت در طراحی و ساخت از استاندارد‌های جهانی که شامل ISO/IEC1800-6B/6C  می‌شود، بهره می‌برد تا این‌گونه اطمینان بیشتری به کاربر و یا اپراتور خود بدهد.
  این ریدر با فرکانس کاری 800/900 Mhz می‌تواند تا فاصله حداکثر 2 الی 5 متری با توجه به نوع و برد آنتنی که به آن متصل می‌شود، مورد استفاده قرار می‌گیرد و به شناسایی و خوانش اطلاعات تگ‌های uhf، می‌پردازد. این میزان برد خوانش اطلاعات در بین ریدر‌های موجود در بازار، این کارتخوان را به یکی از بهترین گزینه‌ها تیدیل کرده است. این ریدر با دارا بودن 4 پورت می‌تواند همزمان از 4 آنتن به صورت فعال پشتیبانی کند.
 • پورت‌های ارتباطی بسیار
  از قابلیت‌های این ریدر که باعث تمابز آن می‌شود، مزیت اتصال آسان است. ریدر  uhfبرد بلند مدل 6134e با پورت برای اتصال به سیستم و کامپیوتر کاربر از درگاه‌های ارتباطی متنوعی بهره می‌برد که استفاده از آن را برای انواع مختلف کامپیوتر‌ها و سیستم‌های نظارتی، میسر کرده است. دارا بودن 4 پورت هم از دیگر نقاط تماییز این دستگاه می‌باشد و گستره‌ی کارایی این ریدر را وسیع‌تر از نمونه‌های مشابه خود می‌کند.
 • تشخیص همزمان چندین تگ
  با استفاده از 4 آنتن به صورت همزمان، آن هم بدون ایجاد تداخل در برد خوانش هر آنتن، این کارتخوان می‌تواند بصورت همزمان چند تگ و یا لیبل را شناسایی کند و به کمک این قابلیت حتی می‌توان به کمک این ریدر یک گیت ورودی – خروجی به وجود آورد.
 • ابعاد و شرایط نگه‌داری
  ریدر uhfبرد بلند مدل 6134e با پورت ابعاد و وزن مناسبی برای قرار گیری در مکان‌های با محدودیت فضا دارد. ابعاد این ریدر بسیار مناسب است و وزن تفریبی آن 1 کیلو گرم است.
  برای نگه‌داری از این ریدر می‌بایست آن را در بازه دمایی -20 تا +60، حفظ کرد. البته این بازه دمایی و کیفیت در ساخت مناسب باعث می‌شود که این ریدر را در صورت نیاز بتوان در محیط‌های مرطوب هم به‌کار برد.
 • قابلیت کارکرد چند حالته
  این ریدر در سه حالت کاری می‌تواند توسط کاربر مورد استفاده قرار گیرد:

Command

با استفاده از این حالت کارتخوان UHF برد بلند با اتصال به نرم افزار فرمان خوانش اطلاعات را دریافت می‌کند و تا زمانی که توسط کاربر و نرم افزار این فرمان ارسال شود، خوانش اطلاعات را انجام می دهد.

Timer

با استفاده از این حالت دستگاه به طور خودکار خوانش اطلاعات را انجام می‌دهد وتگ ها را شناسایی می‌کند و نیازی به حضور اپراتور نیست.

Trigge

این حالت به کاربر این توانایی را می‌دهد که با مشخص کردن یک بازه زمانی مشخص به ریدر اجازه خوانش اطلاعات را فقط در این بازه بدهد و با اتمام زمان معین شده ریدر غیر فعال می‌شود.

موارد استفاده کارتخوان برد بلند 4پورت e6134 چیست؟

uhfبرد بلند 4 پورت مدل 6134e ساخته شده است تا فشار‌های کاری بالا را در بازه زمانی طولانی تحمل کند و همین قابلیت آن را به گزینه خوبی برای استفاده در ورودی پارکینگ‌ها، ادرات دولتی، سازمان‌های خصوصی وانبار‌ها کرده است و بیشتر جهت تعبیه گیت‌های ورودی – خروجی، کاربرد دارد.

پیش‌‌تر اشاره کردیم که این ریدر با دارا بودن استاندارد های جهانی و کیفیت در ساخت می‌تواند حتی در محیط‌های باز هم مورد استفاده قرار گیرد، برای مثال می‌توان علاوه بر موارد گفته شده، از آن برای موقعیت‌های لجستیکی و در حال حرکت استفاده کرد.

مشخصات فنی ریدر برد بلند 4 پورت مدل e6134 چیست؟

در قسمت‌های قبلی در مورد ویژگی‌های و مشخصات فنی ریدر برد بلند e6134 صحبت کردیم و آن‌ها را برای شما توضیح دادیم، اما در این قسمت قصد داریم، در مورد مشخصات فنی این ریدر به طور کامل صحبت کنیم. برای مطالعه این مشخصات می‌توانید به جدول زیر مراجعه کنید.

MR6134e

Model

ISO18000-6B,ISO18000-6C(EPC GEN2)

Protocol

Standard ISM 902~۹۲۸MHz and ISM 865~۸۶۸MHz, other frequency available

Frequency

FHSS

Operation Mode

۰~۳۰dBm,software programmable

RF Power

Multi tag-200pcs/second, single tag 2000 times/minute

Reading Speed

Timing or Touch,Software Programmable

Reading Mode

100M Ethernet Interface RS232/RS485 interface wiegand 26/34 One team input and one team output(TTL),one team Relay

Data Ports

80dBm(9dBi antenna more than 6 m)

Sensitivity

DC+9V~+15V

Power Supply

 tag data memory and 32KB Ferroelectric memory 16KB

Memory

 

-20~60℃

Operation Temp

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست