1. خانه
  2. طراحی کارت
  3. فایل لایه‌باز طراحی کارت عضویت کد 266

فایل لایه‌باز طراحی کارت عضویت کد 266

این محصول را به اشتراک بگذارید

بسیاری از مدیران وجود دارند که به دنبال طرح مناسبی همراه با رنگ‌بندی مناسب و طرح جذاب برای چاپ کارت پی‌وی‌سی عضویت مجموعه‌ی خودشان می‌گردند، اما آن را نمی‌یابند. خوشحال…

بسیاری از مدیران وجود دارند که به دنبال طرح مناسبی همراه با رنگ‌بندی مناسب و طرح جذاب برای چاپ کارت پی‌وی‌سی عضویت مجموعه‌ی خودشان می‌گردند، اما آن را نمی‌یابند. خوشحال هستیم که ما می‌توانیم این نوید را به آن‌ها بدهیم که می‌توانند از فایل لایه‌باز طراحی کارت پی‌وی‌سی عضویت کد 266 برای انجام این کار استفاده کنند و با محدودیتی رو‌به‌رو نباشند. زیرا این طرح از رنگ‌بندی مناسب و کاربردپذیری مناسبی برخوردار است. رنگ‌های به کار رفته برروی آن، شامل مشکی، زرد و خاکستری است که به خوبی در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند تا زیبایی و جذابیت مدنظر را برآورده کنند. برای کاربردپذیر این کارت، نیز در قسمت چپ آن نیز فضای مناسبی برای قرارگیری عکس فرد دارای کارت قرار گرفته است تا به خوبی دیگر اشخاص بتوانند چهره او را مشاهده کنند و در سمت راست نیز فضای مناسبی برای نوشتن نام، نام خانوادگی و دیگر اطلاعات قرار داده شده است.

زیرا قسمت اطلاعات فضایی برای زدن امضا و مهر وجود دارد تا به آن اعتبار لازم را دهد و از این جهت نیز خیال فرد را راحت و آسوده کند. در بالای آن قسمتی برای زدن لوگو و برند شرکت موردنظر وجود دارد که برای شناسایی سریع‌تر بسیار مهم به شمار می‌آید و باید به آن توجه بسیار زیادی کرد.

سایر محصولات مرتبط

فهرست