1. خانه
  2. طراحی کارت
  3. فایل لایه‌باز طراحی کارت شناسایی کد 272

فایل لایه‌باز طراحی کارت شناسایی کد 272

این محصول را به اشتراک بگذارید

خرید بیمه در مقاطع زمانی خاص، افزایش شدیدی پیدا می‌کند، یکی از این زمان‌ها قبل از عید نوروز یا آخری شهریورماه است. اما این موضوع باعث ایجاد رقابت بسیار شدیدی…

خرید بیمه در مقاطع زمانی خاص، افزایش شدیدی پیدا می‌کند، یکی از این زمان‌ها قبل از عید نوروز یا آخری شهریورماه است. اما این موضوع باعث ایجاد رقابت بسیار شدیدی می‌شود که باید برای پیروزی در آن از ابزارهای مختلف استفاده کرد. یکی از این ابزارها، کارت شناسایی است که می‌توانید برای چاپ آن از طراحی کارت پی‌وی‌سی شناسایی بیمه کد 272 استفاده کنید و در این زمینه با مشکلی رو‌به‌رو نباشید. این طرح دارای نقاط قوت بسیاری است. استفاده از المان‌هایی مانند خودرو، سبزه و انسان یکی از این موارد است. سبزه به مشتری اعتمادپذیری نمایندگی شما را می‌رساند و نماد زمان موجود است. خودرو نیز نشان دهنده‌ی بیمه‌ی شخص ثالث‌بودن نوع بیمه است و نشان‌دهنده‌ی آن به مشتری موردنظر است.

این موارد کمک می‌کند تا فرد به نمایندگیتان جذب شود و در این مقاطع زمانی بتوانید فروش بیشتری داشته باشید. همچنین فروش بالای شما بعد از این زمان‌ها نیز ادامه پیدا خواهد کرد. زیرا خود به خود برندتان در ذهن مشتریان مختلف ساخته شده است و آن‌ها دفترتان را به عنوان مکانی مطمئن برای خرید بیمه به حساب می‌آورند. به این صورت هزینه‌های تبلیغاتتان به شدت کاهش پیدا می‌کند و درآمدتان افزایش قابل‌توجهی خواهد داشت که قابل‌توجه است و مطلوب هرکسی به شمار می‌رود.

سایر محصولات مرتبط

فهرست