1. خانه
  2. طراحی کارت
  3. فایل لایه‌باز PSD طراحی کارت عضویت کد 265

فایل لایه‌باز PSD طراحی کارت عضویت کد 265

این محصول را به اشتراک بگذارید

اگر مدیر یک مجموعه‌ی کسب و کاری باشید، از اهمیت وجود باشگاه مشتریان یا کتابخانه به خوبی آگاه هستید و می‌دانید که این موارد چقدر می‌توانند رضایت مشتریان و مخاطبان…

اگر مدیر یک مجموعه‌ی کسب و کاری باشید، از اهمیت وجود باشگاه مشتریان یا کتابخانه به خوبی آگاه هستید و می‌دانید که این موارد چقدر می‌توانند رضایت مشتریان و مخاطبان شما را افزایش دهند. برای راه‌اندازی این مجموعه‌ها نیاز به استفاده از ابزارهایی دارید که یکی از آن‌ها، کارت پی‌وی‌سی عضویت است. این کارت ابزار مشخص‌کننده‌ی افراد عضو از دیگر افراد است و می‌تواند در این جهت به شما کمک زیادی کند. اما برای چاپ کارت پی‌وی‌سی عضویت نیاز به استفاده از طرح و نمونه‌ای مناسبی دارید که هم کاربردی باشد و هم از جذابیت و زیبایی مناسب برخوردار باشد. فایل لایعه‌باز PSD طراحی کارت پی‌وی‌سی عضویت کد 265 چنین گزینه‌ای است و می‌تواند نیازهای موجود در این جهت را به خوبی برطرف کند.

برای آماده‌سازی فایل لایعه‌باز PSD طراحی کارت پی‌وی‌سی عضویت کد 265 از رنگ‌های صورتی و قرمز پررنگ استفاده شده است که در کنار یکدیگر ترکیب جذابی را به وجود می‌آورند. همچنی در سمت چپ بالای این نمونه طرح، فضایی قرار گرفته است که می‌توانید عکس افراد مختلف را برروی آن بچسبانید و در کنار آن اطلاعات شخصی آن‌ها را وارد کنید تا در هنگام مراجعه بتوانید، این افراد را سریع‌تر بشناسید و در این زمینه مشکلی نداشته باشید. بنابراین توصیه می‌کنیم تا از آن استفاده کنید و نیازهای خودتان را برطرف کنید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست