1. خانه
  2. طراحی کارت
  3. فایل لایه‌باز طراحی کارت گارانتی کد 108

فایل لایه‌باز طراحی کارت گارانتی کد 108

این محصول را به اشتراک بگذارید

جلب اعتماد مشتری مورد مهمی است که باید به آن توجه ویژه‌ای داشت. هرچه میزان این اعتماد بیشتر باشد، درصد بالای فروش نیز افزایش قابل توجهی خواهد داشت؛ اما این…

جلب اعتماد مشتری مورد مهمی است که باید به آن توجه ویژه‌ای داشت. هرچه میزان این اعتماد بیشتر باشد، درصد بالای فروش نیز افزایش قابل توجهی خواهد داشت؛ اما این جلب اعتماد نیازمند به کارگیری ابزارهایی است. یکی از این ابزارها، کارت پی‌وی‌سی گارانتی است که اعتبار بالای مجموعه را به نمایش می‌گذارد. البته طراحی کارت کارت گارانتی نیز بسیار مهم است و باید سعی شود تا نمونه مناسبی برای آن انتخاب شود تا هم بتواند کاربردپذیری و هم جذابیت را تضمین کند. فایل لایه‌باز طراحی کارت گارانتی کد 108 نمونه‌ای مناسب برای این کار است و می‌تواند در این جهت به کار گرفته شود.

برروی فایل لایه‌باز طراحی کارت گارانتی کد 108 رنگ‌های آبی و سفید به خوبی استفاده شده است. استفاده مناسب از این طرح‌ها باعث می‌شود تا جذابیت آن بالاتر رود و کاربر از داشتن آن لذت بیشتری ببرد. همچنین در قسمت پشتی آن، امکان واردکردن اطلاعات مربوط به مشتری را خواهید داشت تا در هنگام مراجعه او، شناساییش را به بهترین صورت ممکن انجام دهید و در این زمان با مشکلی رو‌به‌رو نشوید. این اطلاعات شامل، نام کالا، شماره سریال آن، مدل محصول و تاریخ انقضای آن به صورت شفاف و دقیق می‌شود که بسیار کمک‌کننده و کاربردی به شمار می‌آید.

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست