1. خانه
  2. طراحی کارت
  3. فایل لایه‌باز PSD طراحی کارت شناسایی کد 268

فایل لایه‌باز PSD طراحی کارت شناسایی کد 268

این محصول را به اشتراک بگذارید

استفاده از یک کارت خوب می‌تواند اثر قابل‌توجهی برروی دیده‌شدن نمایندگی موردنظر داشته باشد و آن را برآورده کنید و از این بابت برای افراد دغدغه‌ای را نگذارد. اما نیاز…

استفاده از یک کارت خوب می‌تواند اثر قابل‌توجهی برروی دیده‌شدن نمایندگی موردنظر داشته باشد و آن را برآورده کنید و از این بابت برای افراد دغدغه‌ای را نگذارد. اما نیاز برای چاپ کارت شناسایی مناسب بیمه، طرح خوبی به کار گرفته شود. این طرح باید از رنگ خوبی برخوردار باشد و هم کاربرپذیری خوبی داشته باشد تا بتواند نیازهای موجود در این زمینه را پوشش دهد. فایل لایه‌باز PSD طراحی کارت پی‌وی‌سی شناسایی کد 268 چنین طرحی است و برای این کار کاملا مناسب و کاربردی است. زیرا در آماده‌سازی آن از رنگ‌های آبی، زرد و خاکستری به خوبی در کنار هم استفاده گشته است که زیبایی آن را دوچندان کرده است و باعث چشم‌گیر آن گشته است.

همچنین اگر بخواهیم، آن را از نظر کاربردپذیری بررسی کنیم، می‌توانیم به وجود فضای لازم برای قراردادن چندین شماره تلفن اشاره کنیم و از فضای قرارگرفته جهت قراردادن لوگوی دفتر نمایندگی و بیمه‌ی موجود در آن نام ببریم. این دو مورد به شما کمک می‌کنند تا بتوانید به راحتی و باسرعت بیشتری خودتان را به مشتریان معرفی کنید و نیاز نباشد تا برای انجام این کار زحمت زیادی بکشید که مطلوب هرکسی به شمار می‌آید. بنابراین توصیه می‌کنیم تا از آن در این جهت استفاده کنید تا بتوانید نیازهای خودتان را برطرف کنید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست