1. خانه
  2. طراحی کارت
  3. فایل لایه‌باز طرح کارت شناسایی کد 267

فایل لایه‌باز طرح کارت شناسایی کد 267

این محصول را به اشتراک بگذارید

دفترهای نمایندگی بسیاری در شهرهای متفاوت وجود دارند که می‌خواهند، بیمه به مردم بفروشند و آن‌ها را به سمت خودشان جذب کنند. اما در این شلوغی بازار کسی برنده است…

دفترهای نمایندگی بسیاری در شهرهای متفاوت وجود دارند که می‌خواهند، بیمه به مردم بفروشند و آن‌ها را به سمت خودشان جذب کنند. اما در این شلوغی بازار کسی برنده است که بتواند خلاقیت به خرج دهید و از ابزارهای نوین جهت این کار استفاده کند. یکی از این ابزارها، کارت شناسایی بیمه است که افراد باهوش نسبت به چاپ آن درنگ نمی‌کنند. اما برای انجام آن نیاز به نمونه طرحی است که هم از رنگ‌های مناسبی برخوردار باشد تا بتواند عنصر جذابیت را پوشش دهد و هم دارای فضای لازم جهت قراردادن نام ، لوگو، آدرس و شماره تلفن‌های دفتر باشد تا بتواند معرفی را به صورت غیرمستقیم و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهد.

فایل لایه‌باز طرح کارت پی‌وی‌سی شناسایی بیمه کد 267 چنین نمونه طرحی است و می‌تواند به شما در این جهت کمک کند. بنابراین اگر صاحب دفتر بیمه هستید و به دنبال طرح مناسبی برای چاپ کارت شناسایی پی وی سی خودتان می‌گردید، ما فایل لایه‌باز طرح کارت پی‌وی‌سی شناسایی بیمه کد 267 را به شما معرفی می‌کنیم، زیرا هم از رنگ‌بندی مناسبی برخوردار است و هم برروی المان‌های جذاب و زیبایی به کار رفته است که باعث جذب افراد مختلف و افزایش مشتری‌های این دفتر خاص در بلندمدت می‌شود. این موضوع مطلوب هرکسی به شمار می‌آید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست