1. خانه
  2. طراحی کارت
  3. فایل لایه‌باز طرح کارت شناسایی کد 269

فایل لایه‌باز طرح کارت شناسایی کد 269

این محصول را به اشتراک بگذارید

هرچه کارت شناسایی کاربردپذیری و رنگ‌بندی مناسب‌تری داشته باشد، برای استفاده در حوزه‌های مختلف مناسب‌تر و کاربردی‌تر است. همین موضوع اهمیت جستجو درباره‌ی فایل‌های مختلف طرح چاپ این کار را…

هرچه کارت شناسایی کاربردپذیری و رنگ‌بندی مناسب‌تری داشته باشد، برای استفاده در حوزه‌های مختلف مناسب‌تر و کاربردی‌تر است. همین موضوع اهمیت جستجو درباره‌ی فایل‌های مختلف طرح چاپ این کار را لازم و ضروری می‌کند. ما در فرزان کارت سعی کردیم تا حد زیادی این دغدغه را از بین ببریم و کارت‌هایی را برای شما آماده‌سازی کنیم که دارای این ویژگی‌های باشد و بتواند این نیازهای را نیز به خوبی برآورده کند. فایل لایه‌باز طرح کارت پی‌وی‌سی شناسایی کد 269 یکی از این موارد است. رنگ‌بندی مناسب و المان لازم به کار رفته برروی طرح لایه‌باز کارت پی‌وی‌سی شناسایی کد 269 باعث شده است تا بسیاری برای چاپ کارت پی‌وی‌سی خودشان آن را انتخاب کنند تا بتوانند هم میزان افراد جذب‌شده به دفترشان و مشتری‌های خودشان را افزایش دهند و هم از افزایش درآمد خوبی برخوردار باشند. همچنین وجود نام دفتر در جلوی کارت باعث سرعت‌بخشیدن به برندسازی این مجموعه نیز می‌شود.

در قسمت زیرین این نمونه کارن، امکان قراردادن شماره تلفن‌های خودتان و آدرس دفتر را قرار دهید تا مشتری یا مخاطب نهایی بتواند، راحت‌تر شما را پیدا کند و از این جهت دچار دردسر یا اذیتی نشود که نکته‌ی بسیار مهم به شمار می‌آید. قرارگرفتن لوگو در قسمت وسط نیز دیگر نکته‌ی مثبت این کارت به شمار می‌رود که می‌تواند به خوبی در جهت معرفی به شما کمک کند و راهتان را هموارتر کند.

سایر محصولات مرتبط

فهرست