1. خانه
  2. طراحی کارت
  3. فایل لایه‌باز طرح کارت عضویت کد 264

فایل لایه‌باز طرح کارت عضویت کد 264

این محصول را به اشتراک بگذارید

مدیران کتابخانه‌ها، باشگاه مشتریان کسب و کارها و بسیاری فضاهای دیگر باید برای مشخص‌کردن اعضا، از کارت عضویت استفاده کنند. اما برای چاپ کارت پی‌وی‌سی عضویت نیاز به استفاده از…

مدیران کتابخانه‌ها، باشگاه مشتریان کسب و کارها و بسیاری فضاهای دیگر باید برای مشخص‌کردن اعضا، از کارت عضویت استفاده کنند. اما برای چاپ کارت پی‌وی‌سی عضویت نیاز به استفاده از یک طرح مناسب و جذاب دارند که فایل لایه‌باز طرح کارت پی‌وی‌سی عضویت کد 264 همان گزینه‌ی مناسب به شمار می‌آید و می‌توانید نیاز موجود در این زمینه را برطرف کند. زیرا از رنگ آبی آسمانی جذاب برروی آن استفاده شده است. این رنگ می‌تواند، حس خوبی به مشتری نهایی وارد کند و اعتماد او را به مجموعه بالاتر ببرد که موردی بسیار مهمی به شمار می‌رود. همچنین در قسمت راست آن فضایی مناسب برای قراردادن عکس فردی وجود دارد و در کنار آن نیز پنج بخش مختلف وجود دارد که می‌توانید اطلاعات شخصی افراد مختلف را در ان‌جا بنویسید تا برای شناسایی آن‌ها کار راحت‌تر داشته باشید.

وجود لوگوی مجموعه نیز بسیار مهم به شمار می‌آید و به نوعی نشان خاص کسب و کار به شمار می‌آید و می‌تواند کارت عضویت آن را نسبت به دیگر مجموعه‌ها منحصر به فرد و خاص کند که نکته‌ای بسیار مهم به شمار می‌آید. در قسمت زیر این موارد نیز می‌توانید، امضای مدیر مجموعه باشگاه مشتریان را قرار بدهید تا کارت از نظر اعتباری مشکلی نداشته باشد و مشتری بتواند به راحتی از آن استفاده کند.

سایر محصولات مرتبط

فهرست