1. خانه
  2. طراحی کارت
  3. طرح لایه‌باز psd کارت شناسایی کد 259

طرح لایه‌باز psd کارت شناسایی کد 259

این محصول را به اشتراک بگذارید

اگر به دنبال یک طرح مناسب همراه با رنگ‌بندی و المان‌های مناسب برای چاپ کارت پی‌وی‌سی شناسایی هستید، باید به شما بگوییم که طرح لایه‌باز psd کارت پی‌وی‌سی شناسایی کد…

اگر به دنبال یک طرح مناسب همراه با رنگ‌بندی و المان‌های مناسب برای چاپ کارت پی‌وی‌سی شناسایی هستید، باید به شما بگوییم که طرح لایه‌باز psd کارت پی‌وی‌سی شناسایی کد 259 همین مورد است و می‌تواند به خوبی نیازتان در این جهت را برآورده کند که مطلوب هرکسی به شمار می‌آید. زیرا برروی از رنگ‌های سبز و خاکستری به خوبی استفاده شده است که باعث شده است تا جذابیت بالایی داشته باشد و همه‌ی از داشتن آن لذت فراوان ببرند.

همچنین برروی آن قسمتی جهت قراردادن عکس وجود دارد که می‌توانید عکس فرد دارای کارت را در آن‌جا قراردهید. در کنار این جای عکس نیز، فضای لازم برای نوشتن اطلاعات شخصی فرد وجود دارد که می‌توانید از آن برای شناسایی بهتر فرد موردنظرتان استفاده کنید و در این مورد نیز محدودیتی نداشته باشید. این کار باعث می‌شود تا زمان لازم برای انجام این کار به امور دیگر برسد و بازدهی کلی شرکت یا مجموعه افزایش چشمگیری داشته باشد.

در قسمت بالایی، این اطلاعات نیز، فضایی قرار گرفته است که شما می‌توانید لوگو مجموعه را برروی آن قرار بدهید و کار برندسازی خودتان را نیز به نحو احسن و مطلوب به انجام برسانید و از این جهت نیز با معضل یا مشکلی روبه‌رو نباشید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست