1. خانه
  2. طراحی کارت
  3. فایل لایه‌باز طرح کارت شناسایی کد 271

فایل لایه‌باز طرح کارت شناسایی کد 271

این محصول را به اشتراک بگذارید

افزایش تعداد نمایندیگی بیمه در سطح شهرهای مختلف روزانه باعث می‌شود تا رقابت در این حوزه بسیار سخت و سنگین شود. در این بازار هرکس بتواند خلاقیت بیشتری به خرج…

افزایش تعداد نمایندیگی بیمه در سطح شهرهای مختلف روزانه باعث می‌شود تا رقابت در این حوزه بسیار سخت و سنگین شود. در این بازار هرکس بتواند خلاقیت بیشتری به خرج دهد و خودش را نسبت به دیگران منحصر به فرد کند، می‌تواند راحت‌تر در این حوزه مشتری جذب کند و مشتری‌های خودش را افزایش دهد. یکی از کارهای مهمی که در این جهت می‌توان انجام داد، استفاده از کارت پی‌وی‌سی نمایندگی بیمه است. نمونه‌ی استفاده‌شده برای چاپ کارت پی‌وی‌سی نمایندگی بیمه باید به صورتی باشد که بتواند هم کاربردهای لازم را فراهم کند و هم از زیبایی خیره‌کننده‌ای برخوردار باشد. فایل لایه‌باز طرح کارت پی‌وی‌سی شناسایی نمایندگی بیمه کد 271 دارای این شرایط است و می‌تواند به خوبی نیازهای این حوزه را برآورده کند.

طرح لایه‌باز PSD کارت پی‌وی‌سی شناسایی نمایندگی بیمه کد 271 گزینه‌ی بسیار مناسبی برای چاپ کارت پی‌وی‌سی شناسایی نمایندگی بیمه به شمار می‌رود، زیرا برروی آن هم فضای کافی برای نوشتن نام نمایندگی، شماره بیمه و کد آن قرار دارد و همچنین از رنگ‌های مناسبی برروی آن استفاده شده است. این دو مورد باعث می‌شود که هم کاربرپذیری  و جذابیت بسیار بالایی داشته باشد که مطلوب هرکسی است. بنابراین توصیه می‌کنیم از این نوع طرح برای چاپ کارت خودتان استفاده کنید و این فرصت را از دست ندهید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست