1. خانه
  2. طراحی کارت
  3. طرح لایه‌باز PSD کارت پی‌وی‌سی شناسایی کد 235

طرح لایه‌باز PSD کارت پی‌وی‌سی شناسایی کد 235

این محصول را به اشتراک بگذارید

اگر به دنبال ایجاد تمایز در بازار برای خودتان هستید، باید کاری کنید که بهتر و به صورت خلاقانه‌تری در بازار شناخته شوید. یکی از راه‌های انجام این کار، استفاده…

اگر به دنبال ایجاد تمایز در بازار برای خودتان هستید، باید کاری کنید که بهتر و به صورت خلاقانه‌تری در بازار شناخته شوید. یکی از راه‌های انجام این کار، استفاده از کارت پی‌وی‌سی شناسایی و چاپ آن است. اما برای چاپ کارت شناسایی مشاور املاک یا مجموعه‌های دیگر باید یک نمونه‌ی مناسب داشته باشید که طرح لایه‌باز PSD کارت پی‌وی‌سی شناسایی  کد 235 گزینه‌ است.

برروی قسمت جلویی این کارت یک قسمت سفید وجود دارد که می‌توانید به راحتی نان مجموعه‌ی خودتان را برروی آن وارد کنید، به این صورت مخاطب‌ها به راحتی نام مجموعه‌ی شما را به خاطر خواهند آورد و به این صورت می‌توانید مشتری‌های بیشتری جذب کنید. همچنین در قسمت پشتی آن نیز سه قسمت وجود دارد که می‌توانید برروی آن المان‌های منحصر به فرد مجموعه‌ی خودتان را وارد کنید و به مخاطب بگویید که نسبت به دیگر شرکت‌ها چه چیزهایی بیشتر دارید.

یک قسمت سفید رنگ نیز در پشت آن قرار دارد که می‌توانید عکس یا لوگو مجموعه را برروی آن قرار دهید تا بتوانید از هردو طرف طرح خودتان برای نشان‌دادن شرکت یا سازمان مربوطه به مخاطب مربوطه اقدام کنید. از سه قسمت پشت همچنین می‌توانید برای نوشتن راه‌های ارتباطی نیز استفاده کنید و این استفاده را نیز برای شما خواهند داشت و از این جهت به کمک شما خواهند آمد که قابل‌توجه و مطلوب هرکسی به شمار می‌آید.

از این کارت می‌توانید برای سازمان‌های مختلف دولتی، شرکت‌ها و بنگاه‌های خصوصی مختلف استفاده کنید و در این جهت محدودیتی نخواهید داشت.

سایر محصولات مرتبط

فهرست