1. خانه
  2. طراحی کارت
  3. فایل طرح لایه‌باز کارت بیمه کد 280

فایل طرح لایه‌باز کارت بیمه کد 280

این محصول را به اشتراک بگذارید

اگر شما نیز به دنبال حوزه‌ای می‌گردید تا بتوانید در آن درآمد بالایی کسب کنید، باید وارد کار راه‌اندازی دفتر بیمه شوید. اما برای رقابت با دیگر افراد در این…

اگر شما نیز به دنبال حوزه‌ای می‌گردید تا بتوانید در آن درآمد بالایی کسب کنید، باید وارد کار راه‌اندازی دفتر بیمه شوید. اما برای رقابت با دیگر افراد در این حوزه نیاز به پیشتا‌ز‌شدن و استفاده از عناصری دارید که شما را جلو بیندازد. یکی از این ابزارها، کارت شناسایی است، اما برای چاپ کارت کارت پی‌وی‌سی بیمه نیاز به استفاده از طرح مناسبی دارید. این طرح باید رنگ‌بندی خوبی داشته باشد و از المان‌های مناسبی نیز برروی آن استفاده شده باشد. اهمیت رنگ و المان‌ها، از جهت رساندن پیام است تا افراد بتوانند بدون توضیح نیز شما را بشناسند و راه رسیدن به دفتر بیمه را پیدا کنند. فایل طرح لایه‌باز کارت پی‌وی‌سی بیمه کد 280 یکی از این نمونه‌ها است که به شما در این جهت کمک زیادی می‌کند.

رنگ‌های استفاده‌شده برروی این کارت، شامل آبی پررنگ، آسمانی و سفید است. به طور کلی رنگ آب متعلق به دریا و آسمان است که هردو نماد آرامش هستند و با دیدن آن‌ها حس خوبی به مغز منتقل می‌شود. اما رنگ سفید، نیز پاک‌بودن و قابل‌اعتماد‌بودن شما را به مخاطب می‌رساند، به این صورت مخاطب سریع‌تر و راحت‌تر اعتماد می‌کند و شما مجبور به استفاده از روش‌های خاص یا راه‌های سخت‌تری نخواهید بود که ارزش زیادی دارد.

سایر محصولات مرتبط

فهرست