1. خانه
  2. طراحی کارت
  3. فایل طرح لایه‌باز کارت پرسنلی کد 281

فایل طرح لایه‌باز کارت پرسنلی کد 281

این محصول را به اشتراک بگذارید

شرکت‌های زیادی در سطح شهرها وجود دارد که تعداد کارمندان بسیار زیادی دارند. یکی از دغدغه‌های اصلی مدیران این مجموعه‌ها همواره شناسایی آن‌ها توسط ارباب رجوع و کوتاه‌شدن روند رسیدگی…

شرکت‌های زیادی در سطح شهرها وجود دارد که تعداد کارمندان بسیار زیادی دارند. یکی از دغدغه‌های اصلی مدیران این مجموعه‌ها همواره شناسایی آن‌ها توسط ارباب رجوع و کوتاه‌شدن روند رسیدگی است. هرچه این روند کاهش یابد، در حقیقت میزان زمان هدررفت پرسنل نیز کاهش پیدا می‌کند و میزان بهره‌وری آن‌ها به طور قابل‌توجهی افزایش می‌یابد. اما برای رسیدن به این هدف باید از ابزارهایی استفاده کرد. یکی از این ابزارها، کارت پرسنلی است. کارت پرسنلی به خوبی نمایش می‌دهد که فرد چه سمتی دارد و در کدام قسمت مربوطه در حال کار است. به این صورت فرد ارباب رجوع متوجه می‌شود که برای انجام کارش باید به سراغ چه کسی برود و بدون دلیل وقت دیگر افراد را نمی‌گیرد.

کارت پرسنلی هرچه جذاب‌تر باشد، بهتر است. زیرا باعث دیده‌شده بیشتر آن می‌شود. اما برای افزایش جذابیت کارت پرسنلی باید از طرح مناسبی استفاده کرد. فایل طرح لایه‌باز کارت پی‌وی‌سی پرسنلی کد 281 گزینه‌ی مدنظر است و می‌تواند به طور فزاینده‌ای دیده‌شدن آن را افزایش دهد. زیرا برای آماده‌کردنش، رنگ‌های جذاب و المان‌های کاربردی به کار رفته است تا خللی در این زمینه وجود نداشته باشد. رنگ‌های زرد و مشکلی به کار رفته برروی این طرح، نماد برتر بودن هستند و می‌توانند باعث بالا رفتن ارزش برندتان در نظر مخاطبان مختلف شوند که ارزش زیادی دارد.

سایر محصولات مرتبط

فهرست