1. خانه
  2. طراحی کارت
  3. فایل لایه‌باز طراحی کارت پرسنلی کد 282

فایل لایه‌باز طراحی کارت پرسنلی کد 282

این محصول را به اشتراک بگذارید

تعداد زیاد پرسنل در شرکت‌ها و سازمان‌ها باعث می‌شود تا مردم سردرگم شوند و ندانند که برای انجام کار خودشان باید به چه کسی مراجع کنند. این موضوع باعث طرح…

تعداد زیاد پرسنل در شرکت‌ها و سازمان‌ها باعث می‌شود تا مردم سردرگم شوند و ندانند که برای انجام کار خودشان باید به چه کسی مراجع کنند. این موضوع باعث طرح سوال‌های مختلف در باجه‌های مختلف رسیدگی و اتلاف انرژی و وقت این پرسنل می‌گردد. در نتیجه پرسنلی که زمان و انرژی کافی برای انجام کارهایش نداشته باشد، نمی‌تواند بهره‌وری بالایی به ارمغان بیاورد. این مورد کم کم باعث افت عملکرد و نارضایتی مدیران بالادستی می‌شود. بنابراین نیاز است که مدیران میانی این مجموعه‌های به فکر راه‌حلی برای آن باشند. این راه‌حل باید کم‌هزینه و قابل‌انجام باشد تا مفید باشد. یکی از راه‌حل‌های مفید در این زمینه، چاپ کارت پرسنلی برای هریک از کارمندان است.

به این صورت عنوان شغلی هرشخص و مکان مراجعه به او مشخص می‌شود و مشتری شرکت می‌داند که برای رسیدگی به کار خودش باید به چه شخصی مراجعه کند تا سریع‌تر بتواند به هدف موردنظر خودش برسد. اما این کارت علاوه بر کاربرپذیری، باید طرح جذابی نیز داشته باشد، زیرا به طور مستقیم، برروی برند کل مجموعه اثر دارد. فایل لایه‌باز طراحی کارت پرسنلی کد 282 گزینه‌ای است که می‌تواند در این جهت بسیار کمک‌کننده و این نیاز را به طور کلی رفع کند. بنابراین توصیه می‌کنیم که از آن استفاده کنید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست