فیلم fargo hdp6600

این محصول را به اشتراک بگذارید

فیلم fargo hdp6600 فیلم مورد استفاده در پرینتر کارت‌های شناسایی با همین اسم یعنی fargo hdp6600 است . باید در نظر داشت برای حفظ سرعت و کیفیت این پرینتر کاربر…

فیلم fargo hdp6600 فیلم مورد استفاده در پرینتر کارت‌های شناسایی با همین اسم یعنی fargo hdp6600 است . باید در نظر داشت برای حفظ سرعت و کیفیت این پرینتر کاربر می بایست از فیلم fargo hdp6600 استفاده کند .

استفاده از این نمونه فیلم به دستگاه پرینت این اجازه را می دهد که با کیفیت dpi600 برروی کارت‌های شناسایی و پرسنلی متن و تصویر را چاپ کند.

فیلم  fargo hdp6600 چه ویژگی‌هایی دارد؟

  • اقتصادی و مقرون به صرفه بودن
    این فیلم‌ها مقرون به صرفه بوده و از طرفی نیز مواد مصرفی به کار رفته در آن به گونه است که کمترین آسیب را به طبیعت می‌رساند و به صورت کلی سازگار با محیط زیست است از هررول این فیلم می‌توان برای 150 عدد چاپ  با کیفیت و ماندگار بر روی کارت‌های خام با جنس پی وی سی و یا پت و یا کارت‌های مغناطیسی، استفاده کرد .
  • استفاده از تکنولوژی جدید و به روز
    فیلم‌های fargo hdp 6600 با استفاده از فناوری جدید به کار رفته در پرینتر fargo hdp 6600 می‌تواند تصاویر چاپی با کیفیت بسیار بالا را در احتیار کاربر بگذارد، روش کار این نوع فیلم به این گونه  است که تصویر مورد نظر کاربر در زیر این نوع فیلم چاپ شده و سپس فیلم بر روی کارت اعمال می شود که باعث ایجاد حالتی شبیه به پرس شدن  تصویر ما بین کارت و فیلم می‌شود .این روش چاپ که با این فیلم قابل انجام است، باعث ایجاد تصاویر و متن‌های چاپی با کیفیت بالا و البته دوام بیشتر نسبت به روش‌های دیگر چاپ بر روی کارت های شناسایی می‌شود که همین مورد در سازمان‌های بزرگ و یا ادارات باعث صرفه جویی در منابع مالی خواهد شد، زیرا نیاز به چاپ‌های تکراری برای افراد مختلف را از بین می‌برد.در اخر لازم است اشاره کنیم که از این فیلم تنها در چاپگر‌هایی استفاده می‌شود که قابلیت چاپ غیر مستقیم را داشته باشند و عموما به همراه فیلم  fargo hdp6600  کاربر به ریبون fargo  هم نیاز خواهد داشت.

سایر محصولات مرتبط

فهرست