1. خانه
  2. هولوگرام
  3. لیبل تخریب‌شونده

لیبل تخریب‌شونده

این محصول را به اشتراک بگذارید

لیبل تخریب‌شونده چیست، چه مزیت‌هایی دارد و کاربرد آن در چه چیزی است. در این مقاله قصد داریم تا به این سوال‌ها پاسخ دهیم و آن‌ها را برای باز کنیم…

لیبل تخریب‌شونده چیست، چه مزیت‌هایی دارد و کاربرد آن در چه چیزی است. در این مقاله قصد داریم تا به این سوال‌ها پاسخ دهیم و آن‌ها را برای باز کنیم تا در مورد لیبل تخریب‌شوند ابهامی نداشته باشید. پس تا انتهای بخش ما را همراهی کنید.

لیبل تخریب‌شونده چیست؟

لیبل تخریب‌شونده، از نظر ظاهری تفاوت با هولوگرام ساده و عمومی ندارد، اما تفاوت آن‌ها در جنسشان است. هنگامی که قصد جدا‌کردن هولوگرام‌ها از محصولات یا کارت‌ها را دارید، آن‌ها تخریب نمی‌شوند و تنها یک خراش ظاهری پیدا می‌کنند، اما لیبل تخریب‌شونده به این صورت نیست و در صورتی که بخواهید آن را جدا کنید، به طور کامل تخریب می‌شود و هیچ‌چیزی از آن باقی نمی‌ماند.

از لیبل‌ها به طور معمول برای پلمپ کالاها یا مشخص‌کردن اموال مختلف موجود در سازمان‌ها، شرکت‌های خصوصی و ارگان‌های مختلف دولتی صورت می‌گیرد. لیبل تخریب‌شونده نیز انواع مختلفی دارد که بهترین مورد آن، FULL RELEASE است که در موارد با حساسیت بالا استفاده می‌شود تا بتواند امنیت اموال مختلف را به طور کامل و مناسب فراهم کند و از این نظر دغدغه و نگرانی مدیران این مجموعه‌ها را از بین ببرد.

مزیت‌های لیبل تخریب‌شونده چه چیزهایی است؟

پس از اینکه ماهیت لییل یا برچسب تخریب‌شونده را به طور کامل بررسی کردیم، نوبت آن است که به بیان و شرح مزیت‌های لیبل‌های تخریب‌شونده برای شما بپردازیم. پس با ما همراه باشید تا مزیت‌ها آن‌ها را در ادامه بفهمید و سوال‌های شما در این مورد خاص به طور دقیق از بین برود و بتوانید با آگاهی بیشتری از آن‌ها استفاده کنید.

به هیچ‌وجه امکان کندن آن از روی کالای موردنظر وجود ندارد

شما به هیچ‌عنوان نمی‌توانید برچسب تخریب‌شونده را از روی امول و کالاهای مختلف بکنید. اگر بخواهید این کار را کنید، قطعا لیبل دچار آسیب خواهد شد و افراد دیگر می‌توانند این موضوع را به طور دقیق و کامل بفهمند. این مزیت کمک می‌کند تا امنیت کالاهای دارای این لیبل به طور کامل فراهم شود و نیازی به نگرانی و دغدغه در مورد آن‌ها نباشد.

امکان جعل یا کپی آن‌ها وجود ندارد

همان‌طور که گفتیم، امکان کندن این لیبل بدون تخریبش وجود ندارد. این موضوع علاوه بر  موارد قبلی، کمک می‌کند تا کسی نتواند آن را برای چاپ مشابهش بکند و جعل و کپی لیبل تخریب‌شونده را انجام دهد.

تنوع رنگ بسیار بالایی دارد

لیبل علاوه بر امنیت بالا، باید جذابیت بالایی داشته باشد تا ظاهر کالاهای موجود در بازار را از بین نبرد. به همین دلیل در تولید این موضوع در نظر گرفته شده است تا بتواند این نیاز را به طور کامل و دقیق برای شما برطرف کند.

در برابر حرارت و آب مقاومت خوبی دارد

لیبل خرد‌شوند علاوه برای مزیت‌های قبلی ضدآب و حرارت نیز است و می‌تواند در مقابل آن‌ها به خوبی مقاومت کند. این موضوع کمک می‌کند تا ماندگاری بسیار بیشتری داشته باشد، در صورت شرایط مختلف آب و هوایی از بین نرود و امکان کلاه‌برداری از این طریق را به حداقل ممکن خودش برساند که بسیار مهم و قابل‌توجه است.

کاربرد لیبل تخریب‌شونده در چه مواردی است؟

کاربردهای لیبل خرد‌شوند بسیار است که قصد داریم تا در ادامه در مورد آن‌ها صحبت کنیم و موارد مربوط به آن‌ها برایتان شرح دهیم.

طبقه‌بندی اموال مختلف سازمان‌ها و شرکت‌ها

شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ به طور معمول در انبار خودشان دسته‌بندی‌های متفاوتی را انجام می‌دهند تا بتوانند کالاهای مختلف را از یکدیگر جدا کنند و در موعد مقرر آن‌ها را سریع‌تر و در زمان بسیار کم‌تری شناسایی کنند. لیبل تخریب‌شونده می‌تواند به انبارداران این مجموعه‌ها در این جهت کمک زیادی کند، زیرا هم ماندگاری خوبی دارد، از امنیت بالایی برخوردار است و دارای رنگ‌بندی‌های مختلف است که کار شناسایی را راحت‌تر می‌کند.

مشخص‌کردن کالاهای اصل از جعلی

لیبل خرد‌شوند می‌تواند کمک کند تا بتوانید، کالای اصل را جعلی شناسایی کنید و در هنگام خرید سر شما کلاه نرود.

لیبل خرد‌شونده؛ مناسب برای حفظ اموال

شما با‌استفاده از لیبل خرد‌شونده می‌توانید، اموال سازمان یا شرکت خودتان به صورت بهتری مدیریت کنید و از گم‌شدن یا دزیده‌شدن آن‌ها جلوگیری کنید

سایر محصولات مرتبط

فهرست