لیبل جواهر uhf

این محصول را به اشتراک بگذارید

امروزه به عنوان گسترده‌ترین راه کار برای سرعت بخشیدن به پروسه شناسایی اطلاعات، از فناوری rfid که به شناسایی و تبادل اطلاعات از طریق امواج رادیویی گفته می‌شود، استفاده می‌شود.…

امروزه به عنوان گسترده‌ترین راه کار برای سرعت بخشیدن به پروسه شناسایی اطلاعات، از فناوری rfid که به شناسایی و تبادل اطلاعات از طریق امواج رادیویی گفته می‌شود، استفاده می‌شود.

لیبل وتگ جواهرuhf از زیر مجموعه‌های فناوری پرکاربرد RFID است. این لیبل‌ها طراحی شده‌اند تا در کنار ظرافت و زیبایی اطلاعات مربوط به زیور آلات و جواهرات را حفظ و تا مدت طولانی نگه داری کنند. لیبل جواهر uhf با استفاده از روش کار بسیار ساده و تنها از طریق امواج رادیویی اطلاعات وارد شده را به ریدریا کدخوان منتقل می‌کند.

در پروسه طراحی و چاپ این لیبل‌ها با توجه به کاربرد آنها که برای زیور آلات می‌باشد، از بهترین مواد اولیه هم در پروسه چاپ و هم در پروسه ساخت بدنه لیبل استفاده می‌شود تا اطمینان حفظ اطلاعات به کاربر داده شود.

در ادامه همراه ما باشید تا با ویژگی‌های و البته کاربرد‌های این دسته از لیبل‌ها بیشتر آشنا شوید.

ویژگی‌های لیبل جواهر uhf

 • توانایی خواندن و نوشتن
  لیبل جواهر uhf، قابل شناسایی از فاصله 30 سانتی متری از کدخوان و همچنین قابلیت نوشتن و وارد کردن اطلاعات از فاصله 2 سانتی متری را دارد. وجود همزمان این قابلیت‌ها در کنار هم این لیبل را از دیگر لیبل‌ها متمایز ساخته است و همچنین کاربر را ازز هزینه‌های خرید لیبل جدید در صورت بروز اشتباه در ورود اطلاعات بی نیاز کرده است.
 • پیروی از استاندارد‌های جهانی
  این لیبل از استاندارد ISO15693 پیروی می‌کند و در ساخت آن از تراشه NXP ,I-CODE 2 استفاده شده است. یکی دیگر از نکات قابل توجه در این لیبل برش بسیار دقیق و عدم وجود قسمت‌های اضافی در آن است.
 • مقاومت فیزیکی بالا
  لیبل جواهر uhf، با وجود ظاهر ظریف و دقیقی که دارد مقاومت فیزیکی بسیار بالایی در برابر کشیدگی و پارگی در اثر عوامل محیطی دارد. این ویژگی سلامت اطلاعات وارد شده توسط کاربر را تا مدت طولانی تضمین می‌کند.
 • طول عمر بالا
  در ساخت این لیبل همان طور که اشاره کردیم از مواد بسیار با کیفیت استفاده می‌شود. با حفظ شرایط نگه داری مناسب برای این لیبل، کاربر می‌تواند تا مدت 10 سال از این لیبل استفاده کند و نگرانی پاک شدگی اطلاعات را نداشته باشد. باید توجه داشت در چاپ این لیبل از رزین و سوپر رزین استفاده می‌شود.

کاربرد‌های لیبل جواهر uhf

این لیبل‌ها با طراحی زیبا و مقاومت بالایی که دارند قابلیت استفاده در مراکز فروش زیور آلات و جواهر فروشی‌ها را دارند. از آنها به طور کلی در سیستم کنترل ورودی و خروجی استفاده می‌شود و مانع بسیاری از خطاهای انسانی در این زمینه می‌شود.

سایر محصولات مرتبط

فهرست