1. خانه
 2. تگ و لیبل rfid
 3. تگ و لیبل hf 13.56
 4. لیبل خردشونده مایفر گرد

لیبل خردشونده مایفر گرد

این محصول را به اشتراک بگذارید

محصولات rfid امروزه در حال گسترش چشم‌گیر و سراسری در دنیا هستند. دلیل این محبوبیت کاربرد گسترده محصولات rfid است. Rfid مخفف عبارت شناسایی با فرکانس رادیویی است و از…

محصولات rfid امروزه در حال گسترش چشم‌گیر و سراسری در دنیا هستند. دلیل این محبوبیت کاربرد گسترده محصولات rfid است. Rfid مخفف عبارت شناسایی با فرکانس رادیویی است و از آن در تهیه کارت‌های هوشمند، کارت‌های بانکی و یا تولید لیبل و تگ‌های شناسایی مانند لیبل خردشونده مایفر گرد، استفاده می شود.

استفاده از لیبل‌های  rfid بیشتر برای شناسایی محصولات و انبار‌داری، رایج است. این لیبل‌ها توانایی ذخیره اطلاعات مربوطه را برای شناسایی کالایی که به آن چسبانده می‌شوند را دارند تا به کاربر این امکان را بدهند که در کوتاه‌ترین زمان دسترسی به آن اطلاعات را داشته باشد.

لیبل مایفر گرد چه ویژگی هایی دارد ؟

لیبل‌ها به طور کلی از زیر شاخه‌های فناوری rfid بوده و می‌توانند با اشغال کمترین فضا بر روی محصولات چسبانده شوند.

 • راحت‌تر کردن کار انبار داری
  با وجود کسب و کارهای بزرگ، نیاز به انبار برای ذخیره و نگه‌داری کالا‌ها یکی از الزامات به حساب می‌آید. اما تا مدتها حفظ نظم و انبار گردانی در این سیستم‌ها به صورت سنتی انجام می‌شده است. استفاده از لیبل خردشونده مایفر گرد در انبارهایی با تعداد بالای محصولات می‌تواند کمک شایانی به ایجاد نظم و کنترل ورودی و خروجی یا به طور کلی انبار گردانی کند که در نهایت از ضرر و زیان‌هایی که قابلیت پیشگیری دارند، جلوگیری می‌کند.
 • افزایش ضریب امنیتی
  این لیبل‌ها از ضریب امنیتی خوبی برخوردار هستند، به گونه‌ایی که دلیل شهرت و محبوبیت آن‌ها هم به این موضوع برمی‌گردد.
 • یکبار مصرف بودن
  طراحی این لیبل به گونه‌ای است که تنها یک بار قابلیت استفاده دارد. این لیبل ها پس از ورود اطلاعات و چسبانده شدن بر روی کالا‌ها دیگر قابلیت جابه‌جایی ندارند و اگر فردی سعی بر جدا کردن آن‌ها کند، لیبل خرد شده و دیگر قابلیت استفاه مجدد را ندارد.

لیبل خردشونده مایفر گرد را از کجا تهیه کنیم ؟

بهتر است برای اطمینان از سلامت و کیفیت محصول خریداری شده، به سایت‌ها و یا فروشگاه‌های با سابقه و معتبر مراجعه کنید.

سایت فرزان کارت از مورد اعتماد‌ترین سایت‌های فروشگاهی در زمینه محصولات  rfid  است و می توانید با خیال آسوده از آن خرید کنید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست