لیبل مایفر سایز 38*38

این محصول را به اشتراک بگذارید

لیبل مایفر سایز 38*38 یکی از انواع مختلف لیبل مایفر است که دارای ابعاد 38*38 می‌باشد و دارای امکان چسباندن بر روی انواع کارت‌های مختلف را دارد. از این لیبل…

لیبل مایفر سایز 38*38 یکی از انواع مختلف لیبل مایفر است که دارای ابعاد 38*38 می‌باشد و دارای امکان چسباندن بر روی انواع کارت‌های مختلف را دارد. از این لیبل می‌توان بر روی کارت‌های اتوبوس، کارت‌های حضور و غیاب، انواع مختلف کارت‌های بانکی و بسیاری کارت‌های دیگر استفاده کرد و با محدودیت خاصی مواجه نبود.

لیبل مایفر سایز 38*38 چه ویژگی‌هایی دارد؟

در قسمت قبل در مورد این لیبل صحبت کردیم، اما در این قسمت قصد داریم، در مورد چند ویژگی‌ مهم این لیبل خاص صحبت کنیم.

 • ابعاد خاص
  این لیبل دارای ابعاد مربعی می‌باشد که نوع خاصی از ابعاد لیبل است، زیرا اکثر لیبل‌ها دارای ابعاد مستطیلی و طول زیاد هستند. همین موضوع می‌تواند آن را برای استفاده در مواردی خاص مناسب و قابل استفاده نماید.
 • محدوده شناسایی فرکانس بالا
  این لیبل دارای محدوده فرکانس شناسایی 13.56 مگاهرتز است که محدوده‌ی وسیعی محسوب می‌شود و به شما این توانایی شناسایی سریع‌تر و راحت‌تر کارت پی وی سیتان را می‌دهد.
 • حافظه مناسب
  این نوع لیبل دارای تراشه‌ای است که از ظرفیت حافظه خوبی برخوردار است و می‌تواند اطلاعات بسیار زیادی را بر روی خودش ذخیره‌سازی کند که ویژگی قابل اهمیتی به شمار می‌آید.

 

لیبل مایفر سایز 38*38 چه کاربردی دارد؟

در قسمت قبل در مورد مهم‌ترین ویژگی‌های این تگ مایفر صحبت کردیم و آن‌ها را برای شما شرح دادیم، اما در این قسمت قصد داریم در مورد چند کاربرد این لیبل صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

 • استفاده بر روی کارت‌های بانکی
  از این نوع لیبل می‌توان بر روی کارت‌های بانکی استفاده کرد، زیرا هم دارای ابعاد مناسبی هستند و هم از حافظه خوبی برخوردار هستند و می‌توانند اطلاعات زیادی را بر روی خودشان ذخیره‌سازی نمایند.
 • استفاده بر روی کارت‌های اتوبوس
  یکی دیگر از مکان‌های کاربرد این لیبل مایفر، کارت‌های اتوبوس درون شهری می‌باشد که کار ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری را به حد قابل توجهی کم می‌کند.

استفاده بر روی کارت‌های ورود و خروج
از این نوع لیبل‌ها می‌توان بر روی کارت‌های ورود و خروج اعضای مختلف شرکت‌های متفاوت نیز استفاده کرد.

سایر محصولات مرتبط

فهرست