لیبل و تگ جواهر

این محصول را به اشتراک بگذارید

امروزه در هر کسب و کار شاهد هوشمند‌سازی و کمتر کردن دخالت انسان هستیم. به لطف تکنولوژی RFID و لیبل های شناسایی گالری‌های طلا و جواهر هم به دسته کسب…

امروزه در هر کسب و کار شاهد هوشمند‌سازی و کمتر کردن دخالت انسان هستیم. به لطف تکنولوژی RFID و لیبل های شناسایی گالری‌های طلا و جواهر هم به دسته کسب و کار‌های هوشمند پیوسته‌اند

لیبل ها و تگ‌های جواهر از جمله تگ‌های RFID هستند که به طور اختصاصی برای یک کاربرساخته می‌شوند، اما شما می‌توانید پس از فروش یک محصول تگ آن را جدا کرده و برای محصول دیگر استفاده کنید و اطلاعات جدید را به آن اختصاص دهید .

لیبل‌ها و تگ‌های جواهر به دو صورت یک بار مصرف و یا چند بار مصرف تقسیم می‌شوند  و همانطور که در بالا اشاره کردیم از نمونه چند بار مصرف آن می‌توانید برای چندین محصول استفاده کنید .

ویژگی های لیبل و تگ جواهر

 • ماندگاری بالا
  لیبل و تگ‌های چند بار مصرف کیفیت ساخت بالایی دارند و خیال شما را تا زمانی که محصول‌تان فروش نرفته راحت نگه می‌دارد . از این لیبل‌ها و تگ‌ها می‌توانید در شرایط سختی همچون دمای 20-  الی 75+ درجه سانتی گراد استفاده کنید و نگرانی راجع به کنده‌شدن نداشته باشید. زیرا این لیبل‌ها در برابر کشیدگی مقاوم بوده و همچنین چسبندگی خوبی را دارا هستند.
 • قابلیت باز نویسی اطلاعات
  همانطور که اشاره کردیم در لیبل‌های چند بار مصرف شما می‌توانید اطلاعات را از روی لیبل خوانده و یا پس از فروش محصول آن اطلاعات را پاک‌کرده و اطلاعات مربوط به محصول جدید را بر روی آن بنویسید، این قابلبت در صرفه‌جویی مالی کارآمد بوده و شما را از خرید‌های پشت سر هم لیبل و تگ برای محصولات جدیدتان بی نیاز می‌کند.
 • جلوگیری از سرقت وحفظ امینت طلا و جواهر
  لیبل و تگ‌های جواهر از جنس پلاستیک مقاومی ساخته شده که کندن یا پاره کردن آن دشوار است. در گالری‌های طلا و جواهر از لیبل ها هم برای هوشمند سازی و هم برای حفظ امنیت طلا و جواهر موجود در گالری استفاده می‌شود که روش کار آن بسیار ساده است.  این روش این گونه است که یک گیت خروجی در درب ورودی گالری قرار می‌گیرد تا به هنگام عبور طلا و جواهر با تگ و یا لیبل خنثی نشده آلارم بزند و از سرقت طلا و جواهر جلوگیری کند .
 • روش اسان چاپ
  لیبل‌ها و تگ‌های طلا و جواهر را می‌توانید به راحتی به وسیله دستگاه‌های لیبل پرینتر چاپ کنید. این موضوع بسیار کارآمد است، آن هم زمانی که برای خود یک لیبل پرینتر تهیه کنید و از خرید لیبل‌ها هم بی‌نیاز شوید.
 • شکل ظاهری
  رایج‌ترین نوع لیبل و تگ‌های جواهر از نوع دم موشی هستند که این لیبل ها از دو قسمت تشکیل شده است که در قسمت دم ان که به طلا و حواهر متصل می‌شود خاصیت چسبندگی پایین است تا به طلا و جواهر در طولانی‌مدت آسیب نرسد، به علاوه این‌که قسمت دم آن از جنس شفاف است تا از زیبایی محصول شما نکاهد.
 • قابلیت نوشتن روی لیبل و ورود اطلاعات جدید
  همانطور که پیش تر گفتیم، می توانید اطلاعات کارآمدی مانند بارکد، گرم طلا و جواهر، عیار، سال ساخت، قیمت راجع به محصول خود بر روی این لیبل‌ها و تگ‌ها وارد کنید.

لیبل و تگ جواهر چه مشخصاتی دارد؟

در قسمت قبل در مورد ویژگی‌های این نوع لیبل برای شما صحبت کردیم و آن‌ها را به طور کامل برای شما شرح دادیم تا بتوانید به طور با این ویژگی‌ها آشنا شوید. اما در این قسمت قصد داریم، در مورد مشخصات این محصول صحبت کنیم، شما می‌توانید برای خواندن مشخصات این محصول از به جدول پایین مراجعه کنید.

جنس لیبل

پی وی سی

تعداد لیبل در هر ردیف

تک ردیف

تعداد لیبل در هر رول

1000 لیبل

نوع چاپ

رزین و وکس رزین

 

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست