1. خانه
  2. هولوگرام
  3. لیبل پلمپ

لیبل پلمپ

این محصول را به اشتراک بگذارید

پلمپ‌کردن محصولات نکته‌ای مهم است که باید در مورد حساسیت زیادی به خرج داد تا کسی نتواند در طول مسیر آن را بدون مشخص‌شدن باز کند و اقدام به سرقت…

پلمپ‌کردن محصولات نکته‌ای مهم است که باید در مورد حساسیت زیادی به خرج داد تا کسی نتواند در طول مسیر آن را بدون مشخص‌شدن باز کند و اقدام به سرقت یا استفاده از کالای موردنظر کند. بنابراین باید از برچسب‌های مناسب این کار استفاده کنید. یکی از این برچسب‌ها، لیبل پلمپ است. در ادامه به شما می‌گوییم که لیبل پلمپ چیست، مزیت‌های استفاده از آن چیست، کاربرد آن در چه مواردی است تا بتوانید در این موارد به آگاهی کامل برسید و در این حوزه محدودیتی نداشه باشید. پس تا انتهای این مطلب همراه باشید.

لیبل پلمپ چیست؟

لیبل پلمپ یک برچسب ویژه است که برای پلمپ‌کردن کالاهای مختلف استفاده می‌شود. شما می‌توانید لیبل پلمپ را بر‌روی جای پیچ‌ها، فاصله‌ی بین درب و بدنه قطعات الکترونیکی و دیگر محصولات بچسبانید و اصل و نو‌بودن کالا را برای مصرف‌کننده‌ی نهایی مشخص کنید.

مزیت‌های لیبل پلمپ چیست؟

آگاهی و آشنایی نسبت به مزیت‌های لیبل پلمپ باعث می‌شود تا شما بتوانید، دلیل استفاده از آن‌ها را متوجه شوید و بدانید که کدام محصول یا کالا نو است و کدام یک دست‌دوم به شمار می‌آید. در این قسمت به طور مختصر و مفید در مورد این مزیت‌ها صحبت خواهیم کرد.

کاملا زیست تخریب‌شونده هستند

پلمپ پس از باز‌شدن از روی کالا، دیگر استفاده‌ای ندارد، بنابراین باید به طور کامل تخریب شود. اگر این اتفاق نیفتد، به طبیعت آسیب می‌زند و محیط اطرافش را کثیف و آلوده می‌کند. خوشبختانه لیبل پلمپ از این ویژگی برخوردار است و پس از جدا‌شدن از روی کالا، به طور کامل تخریب می‌شود و به محیط اطرافش آسیب محیط‌زیستی نمی‌زند.

به خوبی بر‌روی کالای موردنظر می‌چسبد

پلمپ باید به خوبی برروی محل موردنظر بچسبد و در طول جابه‌جایی و مسیر حرکتش، از روز آن کنده نشود. این نکته‌ای است که باید به آن دقت زیادی کرد. لیبل پلمپ از این مزیت و ویژگی برخوردار است و در بر‌روی پیچ یا هرجای دیگری که قرار می‌گیرد، به خوبی می‌چسبد و کنده نمی‌شود که بسیار مهم و قابل‌توجه به نظر می‌آید.

امکان جابه‌جایی آن بدون مشخص‌شدن وجود ندارد

افراد کلاه‌بردار نمی‌توانند، بدون مشخص‌شدن، لیبل پلمپ کالا یا محصولی را بکنند و آن را بر‌روی محصولی دیگر بچسبانند و محصول جعلی یا دست‌دوم خودشان را به جای نو به فروش برسانند. وجود این ویژگی به شما کمک می‌کند تا اطمینان پیدا کنید، کالاهای دارای لیبل پلمپ کاملا نو و دست‌نخورده هستند که بسیار قابل‌توجه و مهم است.

امکان جعل یا کپی‌برداری راحت آن وجود ندارد

در ساخت این لیبل از تکنولوژی و روش‌های پیچده‌ای استفاده می‌شود که کمک می‌کند تا هرکسی بتواند آن را جعل یا کپی‌برداری کند و از اعتبار آن برای محصول خودش استفاده کند.

تنوع رنگ و طرح‌های متنوعی دارد

تنوع رنگ‌ها و طرح‌های لیبیل پلمپ بسیار بالا است و این کمک می‌کند تا شما بتوانید گزینه‌ی مناسب کالا یا محصول خودتان را به راحتی در بازار مصرفی پیدا کنید و از این بابت با محدودیتی رو‌به‌رو نباشید.

امکان شخصی‌سازی دارد

اگر نیاز به شخصی‌سازی پلمپ خودتان داشتید، می‌توانید بدون هیچگونه نگرانی از لیبل پلمپ استفاده کنید، زیرا این برچسب، قابلیت شخصی‌سازی و سفارشی‌سازی دارد و در این جهت برای شما محدودیتی باقی نمی‌گذارد.

کاربرد لیبل پلمپ در چه مواردی است؟

در قسمت قبلی در مورد مزیت‌های لیبل پلمپ صحبت کردیم و در مورد آن‌ها به طور مختصر صحبت کردیم تا شما با آن‌ها بیشتر آشنا شوید. اما در این قسمت قصد داریم تا در مورد کاربردهای لیبل پلمپ صحبت کنیم، آن‌ها را به شما معرفی کنیم و این موارد به صورت مختصر شرح دهیم.

پلمپ‌کردن کیس‌های کامپیوتر

اگر دقت کرده باشید، برروی کامپیوترهای نو و تازه و بین دریبا بالایی و پایین آن‌ها، یک برچسب وجود دارد که در واقع همان لیبل پلمپ است. در واقع این یکی از کاربردهای این برچسب به شمار می‌آید.

مشخص‌کردن خودروهای نو موجود در پارکینگ

یکی از کاربردهای مهم لیبل پلمپ، مشخص‌کردن و تعین‌کردن خودروهای نو از دست‌دوم در پارکینگ‌ها یا نمایشگاه‌های خودرو در شهرهای مختلف است.

چسباندن و پلمپ‌کردن محصولات از طریق درب آن‌ها

با‌استفاده از لیبل پلمپ می‌توانید به راحتی محصولات مختلف را از طریق درب آن‌ها پلمپ کنید و مشتری را از جدید‌بودن آن‌ها مطمئن کنید.

لیبل پلمپ؛ بهترین گزینه برای مشخص‌کردن نو‌بودن محصولات

شما می‌توانید با‌استفاده از لیبل پلمپ به راحتی می‌توانید نو‌بودن محصولات مختلف را مشخص می‌کنید و این مورد را به گوش مشتری موردنظر برسانید که بسیار مهم و قابل‌توجه است

سایر محصولات مرتبط

فهرست