لیبل rfid icode2 shdc 50*50

این محصول را به اشتراک بگذارید

فناوری RFID جدیدترین فناوری شناحته شده در سطح جهانی برای برقرای ارتباط به وسیله فرکانس رادیویی است. این فناوری به سبب ایجاد سهولت در بسیاری از زمینه و همچنین کاربرد…

فناوری RFID جدیدترین فناوری شناحته شده در سطح جهانی برای برقرای ارتباط به وسیله فرکانس رادیویی است. این فناوری به سبب ایجاد سهولت در بسیاری از زمینه و همچنین کاربرد گسترده آن، به شدت مورد توجه درعرصه‌های مختلف قرار گرفته است.

لیبل rfid icode2 shdc 50*50، یکی از زیر مجموعه‌های لیبل‌ در RFID می ‌باشد. لیبل‌های به عنوان راه کاری برای استفاده در محل‌هایی که امکان اتصال تگ سخت وحود ندارد، ازائه شده‌اند.

بنا به کاربرد خاصی که برای یک لیبل تعریف می‌شودف آنها را در سایز‌های مختلف طراحی می‌کنند. لیبل rfid icode2 shdc 50*50، ازجنس کاغذ مقاوم بوده و می‌تواند بر روی اجسام چسبانده شود.

در ادامه همراه ما باشید تا با ویژگی‌ها و کاربرد‌های این لیبل بیشتر آشنا شوید.

ویژگی های لیبل rfid icode2 shdc 50*50

  • قابلیت خواندن و نوشتن
    با توجه به کاربرد گسترده لیبل‌های RFID، هر چه امکانات و ویژگی‌های کارآمد تری در یک لیبل وجود داشته باشد باعث ایجاد تفاوت چشمگیر در استقبال از آن خواهد شد.
    لیبل rfid icode2 shdc 50*50 به کاربر این توانایی را می‌دهد که امکان نوشتن بر روی لیبل را در کنار خواندن، داشته باشد. این موضوع باعث شده تا این لیبل قابلیت ویرایش داشته باشد.
  • ویژگی‌های ظاهری مناسب
    این لیبل در سایز 50*50 طراحی و ساخته شده، که آن را برای استفاده بر روی اجسام با سایز متوسط مناسب می‌کند، به علاوه کاربر می‌تواند لیبل rfid icode2 shdc 50*50 را در دو حالت چاپ به همراه بارکد و یا به صورت خام و سفید تهیه کند.

کاربرد‌های لیبل rfid icode2 shdc 50*50

به سبب طراحی مناسب و جنس مقاوم این لیبل استفاده از آن در کتاب ‌فروشی‌ها و در کسب و کار‌هایی که نیاز به برچسب گذاری بر روی محصولات با اندازه‌های نه چندان بزرگ دارند، رواج پیدا کرده است.

وجود قابلیت ویرایش در این لیبل استفاده از آن را از نطر اقتصادی به صرفه تر کرده است، چرا که در صورت بروز مشکل در اطاعات ثبت شده کاربر نیاز به تعویض لیبل ندارد و کافی است اطلاعات موجود بر رو لیبل را ویرایش کند.

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست