1. خانه
 2. تگ و لیبل rfid
 3. تگ و لیبل uhf
 4. لیبل uhf خردشونده سایز 25*25

لیبل uhf خردشونده سایز 25*25

این محصول را به اشتراک بگذارید

برای آشنایی با این لیبل لازم است در ابتدا با فناوری RFID  که در آن به کار رفته است، آشنا شوید. RFID به طور خلاصه به فناوریی گفته می‌شود که…

برای آشنایی با این لیبل لازم است در ابتدا با فناوری RFID  که در آن به کار رفته است، آشنا شوید. RFID به طور خلاصه به فناوریی گفته می‌شود که که می‌تواند به واسطه یک منبع ذخیره و یک دستگاه کدخوان به انتقال ارتباط بپردازد. در این فناوری که نیاز به تماس فیزیکی وجود ندارد از امواج رادیویی و مغناطیسی برای جا به جایی اطلاعات استفاده می‌شود.

لیبل خردشونده UHF ساخته شده است تا ضریب امنیتی را در این حوزه افزایش دهد، چرا که این لیبل یک بار مصرف بوده و در مواردی خاص از کلاهبرداری می‌تواند جلوگیری کند. به دلیل شکننده بودن این لیبل در بعضی موارد آن‌ها را با نام لیبل‌های گچی می‌شناسند. این لیبل می‌تواند بنا به خواست کاربر تغییرات ظاهری نیز داشته باشد، مانند چاپ بارکد بر روی آن که آن را نسبت به دیگر لیبل‌ها متمایز کرده است.

در ادامه همراه ما باشید تا با ویژگی‌ها و کاربرد‌های این لیبل بیشتر آشنا شوید.

ویژگی‌های لیبل uhf خردشونده سایز 25*25

 • شکننده بودن
  این لیبل به گونه‌ایی طراحی و ساخته شده است تا تنها برای یک بار قابل استفاده باشد و در صورت سعی بر برداشتن یا جا‌به‌جا کردن آن، این لیبل می‌شکند. این قابلیت به دلایل امنیتی در این لیبل استفاده شده است.
 • فرکانس UHF
  در این لبیل برای برقراری ارتباط از فرکانس  UHFکه برد بسیار بلند‌تری نسبت به فرکانس‌های HF و LF دارد، استفاده شده است. این طول موج به این لیبل این قابلیت را داده است که از فاصله حدودی 8 متر، قابل شناسایی باشد. بازه شناسایی می‌تواند بنا به استفاده از کدخوان‌های متفاوت تغییر پیدا کند.
 • قابلیت چاپ
  لیبل uhf خردشونده سایز 25*25، به کاربر این توانایی را می‌دهد که با چاپ بارکد، تاریخ واردات و یا تاریخ تولید بر روی این لیبل، روند شناسایی آن را بهبود بخشد. به علاوه در بعضی از انواع این لیبل می‌توان شکل  ظاهری لیبل را بنا به نیاز و محل استفاده از آن تغییر داد.

کاربرد‌های لیبل uhf خردشونده سایز 25*25

به طور عمده از این لیبل می‌توان در انبار‌ها شخصی و یا دولتی برای جلوگیری از دست کاری بسته بندی محصول استفاده کرد. در مواردی برای برچسب گارانتی نیز می‌توان از این لیبل استفاده کرد، چرا که در صورت تلاش برای باز کردن جعبه این محصول، لیبل می‌شکند و گارانتی محصول باطل خواهد شد.

یکی دیگر از موارد استفاده این لیبل، بر روی باطری تلفن‌های همراه است، که به صورت یک برچسب کوچک نصب می‌شود.

سایر محصولات مرتبط

فهرست