1. خانه
 2. تگ و لیبل rfid
 3. تگ و لیبل uhf
 4. لیبل uhf کاغذی alien 9640 سایز 15*100

لیبل uhf کاغذی alien 9640 سایز 15*100

این محصول را به اشتراک بگذارید

از بزرگترین مزایای این لیبل می‌توان به محدوده‌ی فرکانسی بالای آن اشاره کرد، این قابلیت به لیبل uhf کاغذی alien 9640 این توانایی را می‌دهد که با فاصله چندین برابری…

از بزرگترین مزایای این لیبل می‌توان به محدوده‌ی فرکانسی بالای آن اشاره کرد، این قابلیت به لیبل uhf کاغذی alien 9640 این توانایی را می‌دهد که با فاصله چندین برابری نسبت به دیگر تگ‌ها، قابل شناسایی باشد.

به طور کلی لیبل uhf کاغذی alien 9640  از دسته تگ‌هایی است که بدون نیاز به باطری فعالیت می‌کند، شاید این سوال برای شما به وجود بیایید که منبع تغذیه برای فعالیت این لیبل کجاست؟ اما باید توجه داشت که این لیبل تنها بوسیله امواج الکترو مغناطیس تغذیه می‌شود.

لیبل uhf کاغذی alien 9640 سایز 15*100 به واسطه قابلیت‌های بالایی که دارد، می‌تواند بر روی اجسام مختلف چسبانده شود و تمامی نیاز‌های کاربر خود را پوشش دهد.

در ادامه همراه ما باشید تا قابلیت‌های این لیبل پر کاربرد را دقیق‌تر بررسی کنیم.

ویژگی‌های لیبل uhf کاغذی alien 9640 سایز 15*100

 • جنس بسیار مناسب
  لیبل uhf alien 9640، از جنس کاغذ چسب‌دار تهیه شده است. کاغذ به سبب وزن سبک و ضخامت کمی که دارد، گستره‌ی کاربرد‌های این لیبل را افزایش داده است، چرا که می‌توان از آن به صورت یکبار مصرف بهره برد.
 • منبع تغذیه قوی
  همانطور که پیش تر هم اشاره کردیم این لیبل بی نیاز از منبع تغذیه فیزیکی بوده و تنها از طریق امواج الکترومغناطیسی انرژی مورد نیاز برای برقراری ارتباط با ریدر را به دست می‌آورد. عدم وجود یک منبع تغذیه فیزیکی در ابعاد این لیبل به طور مستقیم تاثیر گذاشته و آن‌ را کاربردی تر از رقبای فاقد این قابلیت کرده است.
 • برد خوانش بالا
  رابطه برد خوانش و سهولت در انجام کار یک رابطه مستقیم است و هر چه برد خوانش بیشتر باشد خواندن اطلاعات به وسیله ریدر آسان‌تر انجام خواهد شد.
  ممکن است با قضاوت ظاهری راجع به این لیبل به این فکر فرو بروید که برد خوانش در آن پایین باشد، اما باید توجه داشت که این لیبل با برد خوانش حدود 5 متری، کارایی‌های بسیار گسترده‌ایی می‌تواند داشته باشد.

 

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست