ماژول مایفر duali abcm-tb

این محصول را به اشتراک بگذارید

دستگاه‌های‌ پرینتر و یا ریدر‌های ماژولار به گونه طراحی و تولید می‌شوند که قابلیت اضافه کردن کاربرد‌های اضافی را داشته باشند. به همین منظور قطعات ماژولار با قابلیت‌های مختلف ساخته…

دستگاه‌های‌ پرینتر و یا ریدر‌های ماژولار به گونه طراحی و تولید می‌شوند که قابلیت اضافه کردن کاربرد‌های اضافی را داشته باشند. به همین منظور قطعات ماژولار با قابلیت‌های مختلف ساخته می‌شوند تا در دستگاه‌های ماژولار یک قابلیت جدید را اضافه کنند. با وجود این قابلیت، هزینه‌ها کاهش می‌یابند، زیرا در بعضی موارد یک قطعه ماژولار شما را از خرید یک دستگاه جدید بی‌نیاز می‌کند.

یکی از این قطعات، ماژول مایفر duali abcm-tb است که یک ماژول ریدر است و قابلیت خواندن و نوشتن بر روی کارت‌های HF(13.56 MHz) را دارد. این ماژول از استاندارد‌های جهانی بهره می‌برد و قابلیت خواندن چند نوع مختلف از کارت‌‌ها را دارد که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت. ماژول مایفر duali abcm-tb رابط کاربری ساده‌ایی دارد و برای کد نویسی بر روی آن نیاز به پروسه طولانی و دشوار نیست، همین موضوع آن را مناسب برای استفاده در موقعیت‌های مختلف کرده است.

ماژول مایفر duali abcm-tb به دلیل طراحی برای نصب در دستگاه‌های ماژولار تنها می تواند شرایط و دما نرمال جهت فعالیت سیستم‌های الکترونیکی را تحمل کند و می بایست از قرار دادن آن در شرایط محیطی سخت مانند تابش مستقیم نور و یا دما و رطوبت بالا، پرهیز کرد.

ویژگی های ماژول مایفر duali abcm-tb

 • توانایی خوانش
  ماژول مایفر duali abcm-tb توانایی خواندن کارت را حداکثر تا فاصله 5 سانتی متری دارد ولی برد خوانش اصلی آن بستگی به نوع کارت و شرایط محیطی دارد. این ریدر از استاندارد‌های ISO 18092، ISO 14443A/B در خوانش اطلاعات، پیروی می‌کند. این ریدر می‌تواند کارت‌‌‌‌های desfire، felica، mifare، nfc را پشتیبانی کند.
 • اتصال راحت به سیستم
  ماژول مایفر duali abm5s از پورت‌های serial(RS-232)، TTL UART(115200bps)، usb 2 برای اتصال به سیستم استفاده می‌کند که استفاده از این ریدر را در بسیاری شرایط مناسب می‌کند و توانایی سازگاری با بیشتر سیستم‌های کامپیوتری را به آن می‌دهد.
 • پشتیبانی از ماژول PC/SC
  یکی دیگر از قابلیت‌های این ماژول دارا بودن PC/SC است، که به کمک این فناوری می‌تواند با اغلب سیستم عامل‌ها همچون ویندوز XP، 7، 8 و 10 هم‌خوانی داشته باشد. ماژول مایفر duali abcm-tb با دارا بودن SDK ویژه اندروید، این قابلیت را دارد که از طریق موبایل کنترل و یا حتی بر روی کارت‌های hf اطلاعات را وارد کند.
 • استفاده از USB2
  این ماژول انرژی مورد نیاز خود را برای فعالیت از طریق درگاه اتصال به سیستم یا همان usb 2، تأمین می‌کند.
 • قابلیت برنامه نویسی
  در این ماژول به دلیل وجود sdk، کاربر می‌تواند به راحتی فرایند کد نویسی و ورود اطلاعات را انجام دهد. علاوه بر این، ماژول مایفر duali abm5s دارای sdk ویژه جهت گسترش nfc و اندروید حافظه

ماژول مایفر duali abm5s دارای حافظه داخلی‌ست که به طور تقریبی 80 کیلوبایت و از نوع فلش است که می‌توان ازاین حافظه برای کد نویسی بهره برد.

 • امکان کار کردن به صورت PLUG & PLAY
  با اتصال ماژول مایفر duali abcm-tb، به سیستم شما، این ماژول پس از چند ثانیه آماده به کار است. به این قابلیت PLUG & PLAY گفته می‌شود که استفاده از این ماژول را آسان‌تر از می‌کند.

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست