ماژول مایفر duali abm5s

این محصول را به اشتراک بگذارید

دستگاه‌های پرینتر و یا ریدر‌های ماژولار به گونه طراحی و تولید می‌شوند که قابلیت اضافه کردن کاربرد‌ها را داشته باشند. قطعات ماژولار با قابلیت های مختلف ساخته می‌شوند تا در…

دستگاه‌های پرینتر و یا ریدر‌های ماژولار به گونه طراحی و تولید می‌شوند که قابلیت اضافه کردن کاربرد‌ها را داشته باشند. قطعات ماژولار با قابلیت های مختلف ساخته می‌شوند تا در دستگاه‌های ماژولار یک قابلیت جدید را اضافه کنند.

یکی از این قطعات، ماژول مایفر duali abm5s است که یک ماژول ریدر است و قابلیت خواندن و نوشتن بر روی کارت‌های HF را دارد. این ماژول از استاندارد‌های جهانی بهره می‌برد و قابلیت خواندن چند نوع مختلف از کارت‌‌ها را دارد که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت. ماژول مایفر  duali abm5s رابط کاربری ساده‌ایی دارد و برای کد نویسی بر روی آن نیاز به پروسه طولانی و دشوار نیست.

ویژگی های ماژول مایفر duali abm5s

 • توانایی خوانش
  این ماژول توانایی خواندن کارت را حداکثر تا فاصله 4 سانتی متری دارد و از استاندارد های ISO 18092، ISO 14443A/B در خوانش اطلاعات، پیروی می‌کند. این ریدر می‌تواند کارت‌‌‌‌های desfire، felica، mifare، nfc را پشتیبانی کند.
 • پورت اتصال قوی
   این کارتخوان از پورت usb 2 برای اتصال به سیستم استفاده می‌کند که استفاده از آن را در بسیاری شرایط مناسب کرده و توانایی سازگاری با بیشتر سیستم‌های کامپیوتری را دارد.

این ماژول انرژی مورد نیاز خود را برای فعالیت از طریق درگاه اتصال به سیستم یا همان usb 2، تامین می‌کند.

 • قابلیت برنامه نویسی
  در این ماژول به دلیل وجود sdk، کاربر می‌تواند به راحتی فرایند کد نویسی و ورود اطلاعات را انجام دهد. علاوه بر این، ماژول مایفر duali abm5s دارای sdk ویژه جهت گسترش nfc می‌باشد.
 • حافظه بالا
  این کارتخوان مایفر دارای حافظه داخلی بالا است که به طور تقریبی 80 کیلوبایت و از نوع فلش است که می‌توان ازاین حافظه برای کد‌نویسی بهره برد.

شرایط محیطی مورد نیاز

این ماژول مایفر  به دلیل طراحی برای نصب در دستگاه‌های ماژولار تنها می تواند شرایط و دما نرمال جهت فعالیت سیستم‌های الکترونیکی را تحمل کند و می‌بایست از قرار دادن آن در شرایط محیطی سخت مانند تابش مستقیم نور و یا دما و رطوبت بالا، پرهیز کرد.

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست