ماژول id-210 d

این محصول را به اشتراک بگذارید

ماژول id -210 d یک از انواع مختلف ریدر 125 کیلوهرتزی Ro  می‌باشد که توانایی خوانش اطلاعات تا فرکانس 125 کیلو هرتزی را دارد. این نوع کارتخوان دارای قابلیت خوانش…

ماژول id -210 d یک از انواع مختلف ریدر 125 کیلوهرتزی Ro  می‌باشد که توانایی خوانش اطلاعات تا فرکانس 125 کیلو هرتزی را دارد. این نوع کارتخوان دارای قابلیت خوانش انواع مختلف کارت‌های پی وی سی و مغناطیسی را دارد و از این جهت شما را با هیچگونه محدودیت خاصی رو‌به‌رو نمی‌کند. این نوع ریدر Ro دارای کاربردهای فراوانی است که در ادامه به بررسی این کاربردها می‌پردازیم تا بتوانید به طور کامل با آن‌ها آشنا شوید و از این کارتخوان در این حوزه‌ها استفاده کنید.

ماژول id -210 d چه کاربردی دارد؟

در قسمت قبل گفتیم که ماژول id -210 d دارای کاربردهای بسیاری است و امکان استفاده در بسیاری حوزه‌های مختلف را دارد که در این جا به معرفی و بررسی اجمالی آن‌ها می‌پردازیم.

  • استفاده به عنوان کارتخوان ورود و خروج امکان حساس
    شما می‌توانید از این نوع کارتخوان در ورودی درب امکان حساس مثل مراکز نظامی، آزمایشگاه و بسیاری موارد دیگر استفاده کنید تا هم کار ورود را سریع‌تر کنید و هم باعث افزایش ضریب اطمینان و امنیت مکان موردنظر شوید و از عدم ورود افراد ناآشنا به این مکان‌ها جلوگیری نمایید.
  • استفاده به عنوان ثبت کننده حضور و غیاب افراد
    در شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف برای ثبت حضور و غیاب افراد از دستگاه کارتخوان استفاده می‌شود و فرد باید با نزدیک کردن کارت پی وی سی خودش به دستگاه کارتخوان حضورش را ثبت نماید. کارتخوان ماژول id -210 d یکی از ریدر‌هایی است که می‌توانید از آن جهت این کاربرد استفاده کنید و حضور و غیاب افراد را با استفاده از آن ثبت نمایید.
  • استفاده به عنوان کارتخوان اتوبوس‌ و تاکسی‌ها
    امروزه استفاده از کارت برای پرداخت کرایه و بلیط در شهرهای مختلف مرسوم شده است که برای پرداخت از این طریق نیاز به یک کارتخوان است. ریدر ماژول id -210 d تجهیزی است که می‌تواند این قابلیت را برای ناوگان حمل و نقل شهرهای مختلف فراهم کند و مشکلات این زمینه را حل نماید.

شما می‌توانید این کارتخوان را به راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن از طریق سایت فرزان کارت خریداری نمایید و از آن در جهت‌های مختلف استفاده نمایید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست