1. خانه
 2. بدون دسته‌بندی
 3. ماژول rft300 فرکانس 125 khz

ماژول rft300 فرکانس 125 khz

این محصول را به اشتراک بگذارید

RFID ماژول rfr300  فرکانس 125 khz  از فناوری Rfid بهره می‌برد که در ادامه به معرفی آن‌ می‌پردازیم. به محموعه از فناوری‌ها که در آن برای شناسایی و ردیابی اجسام…

RFID ماژول rfr300  فرکانس 125 khz  از فناوری Rfid بهره می‌برد که در ادامه به معرفی آن‌ می‌پردازیم. به محموعه از فناوری‌ها که در آن برای شناسایی و ردیابی اجسام و افراد، از امواج رادیویی استفاده می‌شود، RFid گفته می‌شود. این فناوری با هوشمند سازی و سرعت بخشیدن به فرایند شناسایی در زمینه‌های محتلف، توانسته محبوبیت فراوانی را بدست آورد.

ماژول rfr300  فرکانس 125 khz از جمله تجهیزات به کار رفته جهت شناسایی کارت های RFID می‌باشد. ماژول‌ها به دسته از تجهیزات گفته می‌شود که به وسیله آن‌ها می‌توان یک دستگاه را ارتقا بخشید. ماژول rfr300  فرکانس 125 khz با نصب بر روی دستگاه کاربر به او توانایی شناسایی کارت های با فرکانس 125 KHZ را می‌دهد. در ادامه همراه ما باشید تا با ویژگی‌ها و کاربرد‌های این ماژول بیشتر آشنا شوید.

ویژگی‌های ماژول rfr300  فرکانس 125 khz

 • هزینه پایین
  اگر در فکر اضافه کردن یک ماژول برای شناسایی کارت‌های RFID هستید، ماژول rfr300  فرکانس 125 khz می‌تواند یکی ازبهترین گزینه‌های شما در این زمینه باشد، چرا که این ماژول قیمت مناسبی داشته و می‌توانید با صرف هزینه نه چندان می‌تواند یک قابلیت جدید به دستگاه خود اضافه کنید.
  این ماژول تنها برای خواندن کارت‌های با فرکانس 125 KHZ طراحی شده است و توانایی نوشتن و وارد کردن اطلاعات بر روی این دسته از کارت‌ها را ندارد.
 • ویژگی‌های ظاهری جذاب
  این ماژول در ابعاد 11.6*21*39  میلی متر طراحی و ساخته شده است. با توجه به ابعاد مناسب و جمع و جور این ماژول، کاربر برای نصب و راه‌اندازی آن دشواری نخواهد داشت.
 • مقاومت فیزیکی بالا
  ماژول rfr300  فرکانس 125 khz، توانایی فعالیت در بازه دمایی 0 تا 60 درجه سانتی گراد و همچنین رطوبت 20 تا 90 درصد را دارد که آن را برای بسیاری از شرایط دشوار پیش رو آماده خواهد کرد.

کاربرد‌های ماژول rfr300  فرکانس 125 khz

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم این ماژول جهت ارتقا توانایی دستگاه کاربر ساخته شده است و یک فعالیت انحصاری را انجام می‌دهد. شما می‌تواند با نصب این ماژول بر روی ریدر و کد خوان خود، کارایی آن را افزایش دهید.

برای تهیه آسان و مطمئن این ماژول می‌توانید به وبسایت فرزان کارت که سابقه طولانی و درخشانی در زمینه تامین محصولات RFID  دارد، مراجعه کنید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست