مچ‌ بند سیلیکونی Ro

این محصول را به اشتراک بگذارید

این مچ‌بند از ماده سیلیکون ساخته شده است و قابلیت چسبیدن کامل به پوست دست انسان را دارد. این مچ‌بند در هنگام استفاده و بستن شما را اذیت نمی‌کند و…

این مچ‌بند از ماده سیلیکون ساخته شده است و قابلیت چسبیدن کامل به پوست دست انسان را دارد. این مچ‌بند در هنگام استفاده و بستن شما را اذیت نمی‌کند و باعث اذیت و آزار شما نمی‌گردد. در این مچ‌بند از تگ‌ها، تراشه‌ها و نوارهای مغناطیسی استفاده شده است که قابلیت همخوانی و مطابقت با دستگاه Rfid را دارد.

همچنین این مچ‌بند سلیکونی در هنگام استفاده به هیچ‌وجه تاب نمی‌خورد یا نمی‌افتد و شما از این جهت می‌توانید اطمینان خاطر داشته باشید. این کارت دارای یک تراشه Ro  می‌باشد. در این مچ‌بند به جای بند دویست و پنج میلیمتری  Fitbit Charge 2، یک بند نرم و خوش فرم سیلیکونی وجود دارد.

 

مچ بند سیلیکونی Ro چه ویژگی‌هایی دارد؟

این مچ‌بند دارای ویژگی‌هایی است که آن را از بقیه مچ‌بند‌های مجزا می‌کند و باعث شده است تا این محصول به یکی از انتخاب‌های خوب برای خرید بند سلامتی تبدیل شود. در ادامه به بیان این ویژگی‌ها می‌پردازیم.

 • دارای قابلیت پوشیدن راحت
  شما می‌توانید این بند را به راحتی بپوشید و برای استفاده از آن هیچگونه دردسری نداشته باشید.
 • دارای طراحی زیبا و حرفه‌ای
  این مچ‌بند سیلیکونی دارای طراحی بسیار حرفه‌ای و جذاب است که باعث زیبایی بیش از بیش دست شما می‌شود و جذابیت شما را بالاتر می‌برد.
 • دارای رنگ‌بندی متفاوت
  این بند سیلیکونی علاوه بر طراحی جذاب، دارای رنگ‌بندی متنوعی می‌باشد که به افراد مختلف کمک می‌کند تا بتوانند به راحتی و با توجه به سلیقه خودشان، رنگ بند را انتخاب کنند و هنگام استفاده از آن لذت کافی را ببرند.
 • دارای قابلیت تغییر سایز بر اساس شرایط دست
  این مچ‌بند سیلیکونی دارای قابلیت تغییر سایز بر اساس شرایط دست شما را دارد و با توجه به آن تغییر می‌کند که می‌تواند باعث کاهش محدودیت‌های شما در هنگام استفاده از این مچ‌بند سیلیکونی گردد.
 • دارای وزن سبک
  وزن این بند بسیار سبک است و در هنگام پوشیدن آن شما هیچ حس سنگینی بر روی دست خودتان نمی‌کنید که این ویژگی باعث می‌شود تا راحتی استفاده از این مچ‌بند بسیار بالاتر رود.
 • دارای قابلیت استفاده در محیط‌های شیمیایی
  این مچ بند سلیکونی دارای قابلیت استفاده در محیط‌های شیمیای هم می‌باشد که باعث افزایش کاربرد‌پذیری آن می‌شود.
 • دارای قابلیت کنترل دسترسی افراد
  شما می‌توانید از این مچ‌بند سیلیکونی برای کنترل دسترسی افراد مختلف به امکانات و تجهیزات سازمان، شرکت یا کارخانه خودتان استفاده کنید و از دسترسی پیدا کردن افراد دیگر جلوگیری نمایید.
 • دارای انعطاف بالا
  این بند سیلیکونی دارای انعطاف بسیار بالایی است و به راحتی شکسته نمی‌شود.
 • دارای محدوده عملکرد حرارتی بسیار بالا
  شما می‌توانید از این بند در دمای بین سی تا هفتاد و پنج درجه سانتی‌گراد کار بکشید و در این زمینه مشکلی نداشته باشید.
 • دارای حافظه ذخیره‌سازی بالا
  این بند با کیفیت دارای حافظه ذخیره‌سازی بسیار بالایی است که به مشتریان مختلف امکان ذخیره‌سازی، کد‌گذاری و بارگذاری اطلاعات مختلف را می‌دهد که از نظر امنیتی مزیتی بسیار مهم و کاربردی به شمار می‌رود. همچنین شما می‌توانید اطلاعات این بند را تا مدت ده سال نگه‌داری کنید و امکان جا‌به‌جایی اطلاعات داخل این بند با اطلاعات دیگر وجود دارد.
 • دارای محدوده فرکانس بالا برای شناسایی
  این بند دارای محدوده فرکانس شناسایی فرکانس بسیار بالایی است و می‌تواند با استفاده دستگاه‌‌هایی که دارای محدوده فرکانس 2.156 کیلوهرتز را دارند، شناسایی ‌شود.

مچ بند سیلیکونی Ro دارای چه ویژگی‌هایی است؟

در قسمت قبل در مورد ویژگی‌های مهم مچ‌بند سیلیکونی Ro صحبت کردیم و آن‌ها را برای شما بیان کردیم. اما در این قسمت قصد داریم، مشخصات کلی این بند را برای شما بیان کنیم تا بتوانید راحت‌تر انتخاب کنید.

ویژگی

مشخصات

ابعاد

10*10*3 سانتی‌متر

وزن

1000 گرم

نوع تراشه

1.RO chip.

محدوده فرکانس ( (KHZ

2.1256

قطر( mm)

65

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست