1. خانه
 2. تگ و لیبل rfid
 3. تگ و لیبل hf 13.56
 4. مچ بند سیلیکونی مایفر

مچ بند سیلیکونی مایفر

این محصول را به اشتراک بگذارید

مچ بند سیلیکونی مایفر یکی از انواع مچ‌بندهای موجود در بازار است که از تکنولوژی Rfid استفاده می‌کند. این مچ‌بندها دارای رنگ‌بندی و اندازه‌های متفاوت می‌باشند که باعث جذابیت بیش…

مچ بند سیلیکونی مایفر یکی از انواع مچ‌بندهای موجود در بازار است که از تکنولوژی Rfid استفاده می‌کند. این مچ‌بندها دارای رنگ‌بندی و اندازه‌های متفاوت می‌باشند که باعث جذابیت بیش از پیش این نوع مچ‌بندها گشته است. مچ بند مایفر می‌تواند با فرکانس 13.56مگاهرتز را شناسایی کند.
این مچ‌بند‌های RFid قابل کاربرد برای شناسایی افراد و حیوانات در فاصله و محدوده‌های مختلف می‌باشد و از این نظر شما را با محدودیتی رو‌به‌رو نمی‌کند. سیلیکونی بودن جنس این مچ بند مایفر کارکرد صحیح و مناسب تراشه آن در مکان‌های مختلف را تضمین می‌کند و خیال شما را از این بابت راحت می‌نماید.

مچ بند سیلیکونی مایفر چه ویژگی‌هایی دارد؟

 • سریع‌تر شدن روند شناسایی افراد
  یکی از مزیت‌های این نوع مچ‌بندها این است که دیگر برای شناسایی یا ثبت حضور آن‌ها در مکان‌های مانند بانک یا استخر نیازی به استفاده از کارت ندارید و می‌توانید با استفاده از این مچ‌بندها این کار را به راحتی و بدون دردسرهای مربوط به کارت شناسایی پی وی سی انجام دهید.
 • دسترسی و استفاده راحت
  شما برای استفاده از این نوع مچ بند‌ها نیازی به فضای خاصی ندارید و می‌توانید آن‌ها را بر روی دست خودتان ببندید و از آن‌ها جهت شناسایی در مکان‌های مختلف استفاده کنید.
 • ذخیره گسترده اطلاعات
  مچ بند سیلیکونی مایفر دارای حافظه‌ای است که به شما امکان می‌دهد تا بتوانید اطلاعات زیادی را بر روی آن ذخیره کنید و در مواقع لزوم از آن‌ها استفاده نمایید.
 • شناسایی از طریق سیگنال رادیویی
  این نوع مچ‌بندهای سیلیکونی امکان ارسال امواج رادیویی دارند که همین مورد کمک می‌کند تا کارتخوان‌های مایفر بتوانند آن‌ها را از راه دور شناسایی کنند.
 • ضد آب بودن
  به راحتی می‌توان از این مچ بند در زیر آب استخر استفاده کرد، زیرا این مچ‌بند سیلیکونی کاملا ضد آب است و آب به آن آسیبی نمی‌زند.

مچ بند سیلیکونی مایفر چه کاربردی دارد؟

 • استفاده به عنوان مدرک شناسایی در استخرها و هتل‌ها
  شما می‌توانید از این مچ بندهای سیلیکونی جهت شناسایی و ورود و خروج در استخرها استفاده کنید و راحت‌تر باشید.
 • استفاده به عنوان کارت حضور و غیاب در بانک‌ها و سازمان‌های دیگر
  به طور معمول در بانک‌ها برای حضور و غیاب از کارت استفاده می‌شود و ثبت حضور افراد بدین صورت انجام می‌گیرد. اما شما می‌توانید به جای استفاده از کارت در بانک‌ها، از این مچ‌بندها استفاده نمایید و حضور و غیاب خودتان را ثبت کنید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست