مچ بند فنری مایفر 1k

این محصول را به اشتراک بگذارید

مچ بند فنری مایفر 1k با استفاده از مچ بند فنری مایفر 1k دیگر نیازی به تماس بین وسیله گیرنده اطلاعات و حامل شناسه RFID نیست. همچنین نیاز به وجود…

مچ بند فنری مایفر 1k

با استفاده از مچ بند فنری مایفر 1k دیگر نیازی به تماس بین وسیله گیرنده اطلاعات و حامل شناسه RFID نیست. همچنین نیاز به وجود نور برای خواندن و دریافت اطلاعات نیست. در این فناوری می‌توان نشانه‌هایی را از حامل خواند یا به روی آن باز نویسی نمود. سیستم‌های RFID در زمینه کنترل تردد می‌توانند شامل موارد سخت افزاری مانند تگ و لیبل، آنتن ها و ریدرها، دستگاه‌های کنترل دسترسی و راهبندها است. در ادامه به ویژگی‌های منحصر به‌ فرد این دستگاه می‌پردازیم:

ویژگی‌های مچ بند فنری مایفر 1k

ردیف ویژگی ها
1 این نوع مچ بند فنری سازگار با تمامی دستگاه‌هاست.
2 آسانترین راه شناسایی منابع تردد با استفاده از مچ بند فنری مایفر 1K صورت میگیرد.
3 این مدل مچ بند فنری سرعت اطلاع رسانی را بالا  برده و باعث کاهش خطاهای انسانی است.
4 این نوع مچ بند فنری قابلیت استفاده مجدد و تنظیم میزان حفاظت  را داراست.
5 این مدل مچ بند دارای فرکانس 13.56MHz است.
6 این نوع مچ بند فنری دارای  قابلیت خواندن، ذخیره شدن و شناسایی سریع‌تر داده‌ها.
7 این مدل مچ بند فنری زمان جستجوی اطلاعات را کاهش می‌دهد.
8 این نوع مچ بند فنری دارای قابلیت طبقه بندی نمودن منابع و اتوماتیک شدن بازگشت منابع.
10 این مدل مچ بند فنری دارای چرخه بهتر و مدیریت بهتر نسبت به بارکدها.

 

کاربردهای مچ بند فنری مایفر 1k

سیستم‌های RFID به منظور استفاده سریع‌تر و دسترسی آسان‌تر بنا شده‌اند. از موارد استفاده از این سیستم‌های RFID بیشتر در زمینه کنترل تردد در سازمان‌ها و پارکینگ‌های هوشمند است و باعث کاهش حجم ترافیک و نظارت و مدیریت بهتر تردد است. این سیستم‌های RFID بهترین روش‌های شناسایی اشیا بر اساس امواج رادیویی است.

 

راهنمای خرید مچ بند

پس از بررسی ویژگی‌‎ها و مشخصات این نوع مچ بند فنری، چنانچه قصد خرید این دستگاه را دارید، می‎توانید با جستجوی نام کامل این دستگاه در موتور جستجوی گوگل، به همراه کلیدواژه خرید، به مراکز فروش آنلاین آن دست پیداکنید. سایت «پیشگامان آسیا»، به عنوان یکی از معتبرترین مراکز فروش این مدل مچ بند فنری این امکان را به شما می‎دهد تا در صورت احساس نیاز به کسب مشاوره آنلاین یا تلفنی قبل از خرید، اطلاعات کافی در مورد این دستگاه در اختیار شما قرارگیرد. 

همچنین با توجه به نوسانات بازار،  برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت به‌روز این دستگاه نیز می‌توانید از مشاوران فروش شرکت پیشگامان آسیا کمک بگیرید.

 

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

خوشبختانه تیم پشتیبانی شرکت پیشگامان آسیا امکان ارائه آموزش‎های تخصصی و مشاوره به کاربران برای استفاده بهینه از دستگاه این نوع مچ بند فنری را فراهم آورده است. همچنین آموزش‌های لازم جهت نصب و راه‌اندازی این دستگاه و پاسخ به پرسش‎های احتمالی از جمله خدمات واحد پشتیبانی این شرکت است.

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست