1. خانه
 2. چاپ کارت PVC
 3. خدمات چاپ
 4. نرم افزار چاپ کارت

نرم افزار چاپ کارت

این محصول را به اشتراک بگذارید

این نرم‌افزار از امکانات بسیاری بهره‌مند است که دست شما را در هنگام چاپ کارت پی وی سی باز می‌گذارد.

 • قابلیت نصب بر روی سیستم عامل‌های مختلف
 • دارای قابلیت تنظیم ابعاد
 • دارای قابلیت چاپ تک رو و دو رو

نرم افزار چاپ کارت به عنوان هدایتگر اصلی دستگاه پرینترو همچنین اولین گام در فرایند طراحی و چاپ کارت‌های pvc عمل می‌کند. نرم افزار چاپ کارت به عنوان بخشی از رابط کاربری پرینتر شناخته می‌شود و در فرایند چاپ کارت تاثیر مستقیم دارد.
کاربر به واسطه این نرم افزار می‌تواند اطلاعات مورد نیاز خود را بنا به سلیقه خود بر روی کارت طراحی و پیاده سازی کند. نرم افزار چاپ کارت این امکان را به کاربر خود می‌دهد که اطلاعات ورودی را ویرایش کند.

ویژگی‌های نرم افزار چاپ کارت

همانطور که اشاره کردیم، این نرم افزار در جهت سهولت انجام فرایند چاپ به بازار عرضه شده است و از هماهنگی بالایی با انواع پرینتر‌های کارت pvc برخوردار است. نرم افزار چاپ کارت با در اختیار گذاشتن ابزار‌های کار آمد در زمینه طراحی کارت، به کاربر این اجازه را می‌دهد که هر گونه طرحی را با انجام تنظیمات مربوطه بر روی کارت چاپ کند. در ادامه به معرفی و بررسی تعدادی از ویژگی‌های مهم این نرم افزار خواهیم پرداخت.

 • قابلیت نصب بر روی سیستم عامل‌های مختلف
  این نرم افزار با رابط کاربر آسان و عملکرد مطلوب، توانایی برقراری ارتباط با انواع مختلف سیستم‌ها عامل را دارد و کاربران در این زمینه محدودیتی را شاهد نخواهند بود.
 • دارای قابلیت تنظیم ابعاد
  برای پیاده سازی اطلاعات و طرح بر روی کارت، می‌بایست به ابعاد و نوع کارت مورد استفاده توجه داشته باشید و طراحی به گونه‌ایی باشد که قابلیت پیاده سازی بر روی کارت مورد استفاده را داسته باشد. به کمک این نرم افزار شما می‌توانید طراحی و ابعاد را با هم یکسان سازی کنید و به نتیجه نهایی مطلوبی دست پیدا کنید.
 • دارای قابلیت چاپ تک رو و دو رو
  این قابلیت در نرم افزار وجود دارد، اما جهت پیاده سازی آن می‌بایست دستگاه پرینتر شما قابلیت پشتیبانی از چاپ دو رو و تک رو داشته باشد.
 • قابلیت اتصال به دوریین و سخت افزار‌های جانبی
  این نرم‌افزار دارای قابلیت اتصال به دوربین و سخت‌افزارهای جانبی را دارد.
 • قابلیت پیش نمایش طراحی کارت
  این نرم‌افزار چاپ کارت امکان پیش‌نمایش کارت را به خوبی به شما می‌دهد.

سایر محصولات مرتبط

فهرست