1. خانه
  2. هولوگرام
  3. هات استامپ هولوگرام

هات استامپ هولوگرام

این محصول را به اشتراک بگذارید

شاید شما هم چسب‌های رنگی را بر‌روی کالاهای مختلف در داخل فروشگاه‌های مختلف دیده باشید و این سوال برای شما به وجود آمده است که این برچسب رنگی چسبانده بر‌روی…

شاید شما هم چسب‌های رنگی را بر‌روی کالاهای مختلف در داخل فروشگاه‌های مختلف دیده باشید و این سوال برای شما به وجود آمده است که این برچسب رنگی چسبانده بر‌روی کالا چیست و به چه کاری می‌آید؟

به این برچسب هات استامپ هولوگرام گفته می‌شود که قصد داریم تا در ادامه در مورد خودش و مزیت‌هایش به طور کامل و دقیق صحبت کنیم تا شما نسبت به آن‌ها آگاه شوید، پس همراه ما باشید.

به چه چیزی هات ‌استامپ هولوگرام گفته می‌شود؟

هات استامپ هولوگرام از دو بخش تشکیل شده است، بخش اول پلاستیک پشتی آن است و قسمت دوم نیز برچسب رنگی قرار گرفته بر‌روی این پلاستیک است. این دو بخش در حالت عادی از یکدیگر جدا نمی‌شوند و باید حتما در معرض حرارت یا فشار زیاد قرار بگیرند تا بتوان آن‌ها را از یکدیگر جدا کرد و بر‌روی انواع سطوح مختلف چسباند. زیرا در دستگاه و در هنگام تولید فشار و حرارت آن چنان بالا است که باعث می‌شود تا برچسب و پلاستیک پشتش به طور کامل به یکدیگر بچسبند.

این لیبل حالت سه‌بعدی دارد و از روی سطوح به راحتی قابل جداسازی نیست، مگر اینکه از یک جسم با نوک تیز برای این کار استفاده کنند. این امنیت بالای آن را نشان می‌دهد، زیرا کسی نمی‌تواند آن را به راحتی جعل یا کپی کند تا محصول تقلبی خودش را به جای کالای اصل و درجه یک جا بزند.

مزیت‌های هات‌ استامپ هولوگرام چیست؟

پس از اینکه با خود هات‌استامپ هولوگرام آشنا شدید و به طور کامل فهمیدید که این نوع از هولوگرام چیست و به درد چه کاری می‌خورد، نوبت آن است که در مورد مزایای اطلاع پیدا کنید تا بفهمید چرا باید از هات استامپ هولوگرام استفاده کرد. برای آگاهی از موارد همراه ما باشید.

What are the advantages of Hot Stamp Hologram?

امکان جعل و کپی‌برداری از آن وجود ندارد

هات استامپ هولوگرام قابلیت جداسازی به راحتی و آسانی را ندارد، به همین دلیل کسی نمی‌تواند آن را جابه‌جا کند یا کپی از آن را برای استفاده بر‌روی محصول فیک خودش بزند. این امنیت بالای آن و عدم امکان جعل و کپی‌برداریش را به خوبی نشان می‌دهد.

امکان درج اطلاعات مختلف بر‌روی آن وجود دارد

شما می‌توانید اطلاعات مختلفی را که نیاز دارید، به راحتی بر‌روی هات استامپ هولوگرام درج کنید. این مزیت کمک می‌کند تا شما بتوانید کالای خودتان از دیگر محصولات موجود در بازار جدا کنید و یک تفاوت بین آن‌ها ایجاد کنید.

برای هر برند به صورت اختصاصی تهیه می‌شود

هر برند محصولی می‌تواند به راحتی هات استامپ هولوگرام مخصوص خودش را آماده کند. به این صورت شرکت‌ها می‌توانند هات استامپ اختصاصی خودشان را با طرح و رنگ خاصی بزنند تا نسبت به بقیه موارد متمایز باشد و به مخاطب موردنظر آن محصول حس خوبی را منتقل کند که بسیار مهم و پراهمیت است.

کاربرد هات استامپ هولوگرام چیست؟

کاربرد هات استامپ مهم‌ترین چیزی است که شما باید از آن اطلاع داشته باشید، زیرا شما می‌خواهید از آن استفاده کنید و باید بدانید که می‌توانید  آن را در چه مواردی به کار بگیرید و استفاده کنید. در ادامه به معرفی تیتروار این کاربردها برای شما می‌پردازیم.

امکان دسته‌بندی کالاهای مختلف انبار براساس هات استامپ هولوگرام‌های مختلف

شما به راحتی می‌توانید کالاهای مختلف را با‌استفاده از هات استامپ هولوگرام در انبار شرکت یا فروشگاه دسته‌بندی کنید تا در هنگام جابه‌جا‌کردن آن‌ها و استفاده از این محصولات راحت‌تر باشید و با مشکلی رو‌به‌رو نشوید.

بالا بردن امنیت کارت‌های مختلف با‌استفاده از چسباندن هات استامپ هولوگرام بر‌روی آن‌ها

امنیت کارت‌های بانکی یا دیگر کارت‌ها را می‌توان با چسباندن هات استامپ هولوگرام بالا برد و از این جهت دغدغه‌های موجود را به طور کامل از بین برد.

جلوگیری از سرقت کالا در فروشگاه‌های بزرگ

تعداد کالاهای موجود در فروشگاه‌های بزرگ زیاد است و همین موضوع سبب می‌شود تا امکان سرقت کالاها وجود داشته باشد. اما می‌توان با‌چسباندن هات استامپ هولوگرام بر‌روی آن‌ها از رخ‌دادن چنین اتفاق‌هایی به طور جدی جلوگیری کرد و امنیت فروشگاه را به طور قابل‌توجهی بالا برد.

امکان ایجاد علامت تخصصی برای هر نوع کالا

شما می‌توانید برای کالاهای مختلف هات استامپ هولوگرام مخصوص تهیه کنید تا بتوانید آن را در بازار شناسایی کنید و بفهمید که کدام کالا متعلق به شرکت و مجموعه شما است و کدام کالا به شما تعلق ندارد. همچنین می‌توانید در صورت سرقت، بسیار مناسب‌تر و با‌سرعت بیشتر آن را پیگیری کنید.

هات استامپ هولوگرام؛ برچسب حرارتی کالا

هات استامپ هولوگرام برچسب حرارتی کالا است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید امنیت محصولات خودتان را بالا ببرید. این برچسب قابل جعل‌شدن و کپی‌برداری نیست و امنیت بسیار بالایی دارد.

سایر محصولات مرتبط

فهرست