1. خانه
  2. هولوگرام
  3. هولوگرام اسکرچ

هولوگرام اسکرچ

این محصول را به اشتراک بگذارید

اگر کاسب باشید یا حداقل یکبار خرید کرده باشید، به طور قطع با هولوگرام‌ها، آشنا هستید و می‌دانید که چه چیزهایی هستند. هولوگرام‌ها انواع مختلفی دارند که امکان دارد، شما…

اگر کاسب باشید یا حداقل یکبار خرید کرده باشید، به طور قطع با هولوگرام‌ها، آشنا هستید و می‌دانید که چه چیزهایی هستند. هولوگرام‌ها انواع مختلفی دارند که امکان دارد، شما یک نمونه یا بیشتر از آن‌ها را دیده باشید. هولوگرام امنیتی، عمومی و هولوگرام اسکرچ نمونه‌هایی از انواع این برچسب امنیتی هستند. در این مطلب قصد صحبت درباره‌ی هولوگرام اسکرچ را داریم و می‌خواهیم درباره‌ی کاربردها، مزایا و چیستی آن به طور کامل صحبت کنیم و موارد مربوط به آن را برای شما شرح دهیم.

به چه چیزی هولوگرام اسکرچ گفته می‌شود؟

این نوع از هولوگرام یک نوع پوشش موقت است که بر‌روی انواع مختلف محصولات از جمله کارت‌ها می‌چسبد. به عنوان مثال کارت قرعه‌کشی شرکت‌های مختلف را در نظر بگیرید. اگر توجه کرده باشید، بر‌روی سریال قرعه‌کشی مخصوص به محصول شما، یک پوشش وجود دارد که می‌توانید آن را با‌استفاده از ناخن یا اشیای تیز دیگر، بخراشید و سریال را از زیر آن مشاهده کنید. به این پوشش هولوگرام اسکرچ گفته می‌شود.

مثال گفته‌شده یکی از ساده‌ترین موارد کاربرد این نوع برچسب امنیتی است، در قسمت کاربردها به بررسی موارد بیشتری می‌پردازیم و در مورد آن‌ها با شما صحبت خواهیم کرد.

مزیت استفاده از هولوگرام اسکرچ چیست؟

اولین سوالی که پس از شنیدن هولوگرام اسکرچ، به ذهن می‌آید، چرایی استفاده از آن و دلیل‌های مرتبط به این موضوع است. در این قسمت ما قصد داریم تا به این سوال‌ها پاسخ دهیم، مزیت‌های هولوگرام اسکرچ را نام ببریم و برایتان مشخص کنیم که چرا باید از این نوع هولوگرام استفاده کرد. پس تا انتهای این بخش همراه ما باشید.

به طور مناسبی بر‌روی محصولات و کارت‌های می‌چسبد

اولین ویژگی که باید هولوگرام اسکرچ داشته باشد، چسبندگی آن است. اگر هولوگرام اسکرچ به خوبی بر‌روی کارت یا محصولات نچسبد، کلاه‌برداران و سارقان می‌توانند به راحتی و با‌استفاده از یک انگشت آن را بکنند و محصول یا کالا را به سرقت ببرند یا محتویات مهم موجود بر‌روی کارت را به خوبی مشاهده کنند و از آن سواستفاده کنند.

خوشبختانه هولوگرام اسکرچ از این ویژگی و مزیت برخوردار است و در این جهت برای شما هیچگونه دغدغه و ابهامی را باقی نمی‌گذارد.

به راحتی و با‌استفاده از یک چیز تیز، خراشیده می‌شود

هنگامی که مشتری قصد استفاده از محصول یا کارت را دارد، به طور قطع می‌خواهد که این برچسب از روی آن جدا کند. اگر این برچسب قابلیت جدا‌شدن و از بین‌رفتن به راحتی را نداشته باشید، مشتری دچار اذیت و آزار می‌شود و نمی‌تواند به خوبی از محصول استفاده کند و شاید دفعه‌ی قید استفاده از آن را به طور کلی بزند.

بنابراین مهم است که برچسب امنیتی به راحتی از روی کالا یا کارت کنده شود. هولوگرام اسکرچ دارای این قابلیت است و با‌استفاده از هر چیز تیزی خراشیده می‌شود و از بین می‌رود تا مشتری به راحتی و آسانی آن محصول را به کار بگیرد.

قابلیت جابه‌جایی راحت آن وجود ندارد

بسیاری از کلاه‌برداران سعی می‌کنند تا با جابه‌جایی برچسب امنیتی و زدن آن بر‌روی کالاهای جعلی، آن‌ها را به فروش برسانند. اما هولوگرام اسکرچ را نمی‌توانند به راحتی جابه‌جا کنند و بر‌روی دیگر محصولات قرار دهند. به این صورت شما اطمینان خواهید داشت که محصولات دارای این هولوگرام، اصل هستند و جعلی به شمار نمی‌آیند.

کاربرد هولوگرام اسکرچ در چه مواردی است؟

پس از اینکه متوجه شدید که چرا باید از برچسب امنیتی استفاده کنید، باید بفهمید، چگونه و در چه حوزه‌ای می‌توانید از آن استفاده کنید و کاربرد هولوگران اسکرچ در چه زمینه‌هایی است. در این قسمت مهم‌ترین موارد مربوط به آن را برایتان بیان می‌کنیم تا نسبت به آن‌ها آگاهی و آشنایی کاملی پیدا کنید.

مشخص‌کردن کارت‌های اصلی از جعلی در حوزه‌های مختلف

جعل کارت و استفاده از آن برای موارد غیرقانونی یکی از مواردی است که این روزها بسیار زیاد مشاهده می‌شود. استفاده از هولوگرام اسکرچ می‌تواند کمک کند تا بتوانید کارت‌های اصل را از جعلی تشخیص بدهید و جاعلان را در دام قانون بیندازید و آن‌ها را دستگیر کنید.

پوشاندن اطلاعات مهم موجود برروی کارت‌های متفاوت

بسیاری از شرکت‌ها می‌خواهند تا برخی از اطلاعات مهم برروی کارت‌ها را بپوشانند تا فقط افراد هدف بتوانند با خراش‌دادن آن به این موارد دست پیدا کنند. این افراد می‌توانند از هولوگرام اسکرچ برای رسیدن به این هدف بهره بگیرند.

هولوگرام اسکرچ؛ پوششی موقت برای پوشاندن اطلاعات

هولوگرام اسکرچ برچسبی است که می‌تواند هم برای پوشاندن اطلاعات مهم و هم برای مشخص‌کردن کالای اصل از جعلی استفاده شود و در این جهت‌ها شما را کاملا بی‌نیاز کند.

سایر محصولات مرتبط

فهرست