1. خانه
  2. هولوگرام
  3. هولوگرام دارای طرح عمومی

هولوگرام دارای طرح عمومی

این محصول را به اشتراک بگذارید

اگر با هولوگرام آشنا باشید یا یک‌بار آن را دیده باشید، می‌دانید که این برچسب دارای انواع مختلفی است که می‌توانید برای چاپ آن‌ها اقدامات لازم را انجام دهید. یکی…

اگر با هولوگرام آشنا باشید یا یک‌بار آن را دیده باشید، می‌دانید که این برچسب دارای انواع مختلفی است که می‌توانید برای چاپ آن‌ها اقدامات لازم را انجام دهید. یکی از نمونه‌های هولوگرام دارای طرح عمومی است. به طور قطع در مورد این نوع از هولوگرام سوال‌ها و ابهامات زیادی دارید که در این معرفی به آن‌ها پاسخ می‌دهیم. پس با ما همراه باشید تا مزیت‌ها و کاربردهای این نوع از برچسب‌های امنیتی را به طور کامل و دقیق متوجه شوید.

هولوگرام دارای طرح عمومی چیست؟

در بازار مصرفی به هولوگرام‌هایی که از قبل چاپ شده‌اند، دارای طرح خیلی خاصی نیستند و امکان استفاده از آن‌ها در موارد زیادی وجود دارد، هولوگرام دارای طرح عمومی گفته می‌شود. قیمت این برچسب‌های امنیتی نسبت به دیگر انواع آن‌ها ارزان‌تر است و به طور معمول برای مواردی با ضریب امنیت پایین‌تر استفاده می‌گردد.

شرکت‌هایی که وقت زیادی برای چاپ هولوگرام ندارند، یا با کمبود بودجه مواجه هستند و یا محصولاتی دارند با اهمیت کم‌تر دارند، این برچسب‌ها را خریداری می‌کنید تا از آن‌ها جهت رسیدن به هدف‌های خودشان استفاده مطلوب کنند. این هولوگرام در صورت خراش‌دادن با‌استفاده از اشیای تیز مانند کلید یا میخ، دچار آسیب می‌شود و خاصیت امنیتی خودش را از دست می‌دهد.

مزیت‌های استفاده از هولوگرام دارای طرح عمومی چیست؟

در قسمت قبل در هولوگرام دارای طرح عمومی را برای شما تعریف کردیم و در مورد برخی از مشخصات آن صحبت کردیم. اما در این قسمت قصد داریم تا در مورد مزیت‌های استفاده از هولوگرام صحبت کنیم و آن‌ها را برای شما شرح دهیم.

امکان استفاده از آن‌ها بر‌روی انواع محصولات و کالاها

یکی از خوبی‌های هولوگرام دارای طرح عمومی این است که طرح‌هایی خاص ندارد و می‌توان آن را به راحتی بر‌روی انواع مختلف محصولات و کالاها قرار دارد و امنیت آن‌ها را به طور قابل‌توجهی افزایش داد.

وجود سادگی در عین زیبایی

نام این هولوگرام‌ها کمی غلط‌انداز هستند، زیرا افراد با شنیدن اسم آن‌ها تصور می‌کنند که چون طراحی عمومی دارند، زیبا نیستند. در صورتی که این تصور به طور اشتباه است. زیرا هولوگرام دارای طرح عمومی دارای طرح‌ها و رنگ‌های متنوع و زیبایی است و شما می‌توانید برحسب سلیقه‌ی خودتان از بین آن‌ها یک گزینه‌ی مناسب را انتخاب کنید و بر‌روی محصول موردنظر خودتان بچسبانید و امنیتش را افزایش دهید.

امکان جابه‌جایی آن وجود ندارد

اگر برچسب امنیتی به آسانی جابه‌جا شود، نمی‌توان از آن انتظار فراهم‌کردن شرایط امنیتی مناسب را داشت. بنابراین در هنگام انتخاب باید دقت کنید که آیا برچسب دارای این ویژگی است یا آن را ندارد. خوشبختانه، هولوگرام دارای طرح عمومی به راحتی جابه‌جا نمی‌شود و نمی‌توان آن را به آسانی کپی یا جعل کرد که باعث می‌شود تا امنیت این برچسب‌ها بالا برود.

در برابر حرارت مقاومت دارد

بسیاری از سارق‌ها سعی می‌کنند تا با‌استفاده از ابزاری، برچسب امنیتی موجود بر‌روی کالا را از بین ببرند تا بتوانند، راحت‌تر دزدی خودشان انجام بدهند که یکی از این ابزارها، استفاده از گرما است. آن‌ها سعی می‌کنند تا با انتقال گرما برچسب را نابود کنند. اما خوشبختانه، هولوگرام دارای طرح عمومی در برابر حرارت مقاوم است و سارقان نمی‌توانند برای نابود‌کردن آن این روش را به کار ببرند.

کاربرد هولوگرام دارای طرح عمومی در چه مواردی است؟

پس از آشنایی با مزیت‌های هولوگرام دارای طرح عمومی نوبت آن است که در مورد کاربردهای آن‌ها برای شما صحبت کنیم و آن‌ها را برایتان بیان کنیم. اطلاع از این کاربردها مهم است، زیرا به شما کمک می‌کند تا بتوانید بفهمید آیا این نوع از برچسب امنیتی به کار شما می‌آید یا باید از نوع اختصاصیش استفاده کنید.

استفاده برای پلمپ‌کردن بسته‌بندی‌های محصولات

اگر نیاز تا برچسب امنیتی را بر‌روی محصولتان بچسبانید و سپس برای پلمپ‌کردن آن اقدام کنید، می‌توانید به استفاده از هولوگرام دارای طرح عمومی فکر کنید، زیرا این مورد یکی از کاربردهای اصلی آن به شمار می‌آید.

برای تزیین محصول مناسب است

شما می‌توانید به راحتی و آسانی از این نوع هولوگرام برای تزیین محصول خودتان با قیمتی پایین استفاده کنید، زیرا هم دارای طرح‌های مناسب و رنگ‌های متنوعی است.

هولوگرام دارای طرح عمومی؛ ارزان و مناسب برای کاربری‌های اقتصادی

اگر نیاز به یک برچسب با امنیت پایین‌تر از بقیه انواع آن‌ها، اما قیمت ارزان هستید، ما به شما هولوگرام دارای طرح عمومی را معرفی می‌کنیم، زیرا هم دارای زیبایی است و هم آماده در دسترستان است.

سایر محصولات مرتبط

فهرست