1. خانه
  2. هولوگرام
  3. هولوگرام سریال‌دار

هولوگرام سریال‌دار

این محصول را به اشتراک بگذارید

برای اینکه امنیت کالاهای موجود در یک فروشگاه یا شرکت را بالا ببرید، می‌توانید از کدهای دو بعدی یا همان سریال‌ها استفاده کنید. سریال‌ها به صورت چاپی و لیزری تهیه…

برای اینکه امنیت کالاهای موجود در یک فروشگاه یا شرکت را بالا ببرید، می‌توانید از کدهای دو بعدی یا همان سریال‌ها استفاده کنید. سریال‌ها به صورت چاپی و لیزری تهیه می‌شوند و بر‌روی هولوگرام مربوطه چسبانده می‌شوند تا بتوانند باعث افزایش امنیت آن‌ها شوند و امکان جعل و کپی‌برداری این محصولات را تا حد بسیار زیادی کاهش دهند که بسیار قابل‌توجه و مهم به شمار می‌آید.

در ادامه به معرفی کامل هولوگرام سریال‌دار، مزیت‌های آن و کاربردش در جاهای مختلف می‌پردازیم تا با آن‌ها آشنا شوید و بدانید چرا و در کجا می‌توانید از برچسب استفاده کنید.

هولوگرام سریال‌دار چیست؟

سریال به هولوگرام قابلیت یکپارچگی و رهگیری بسیار بالایی می‌دهد. این سریال‌ها به صورت عدد یا چیزهای مختلف می‌توانند تهیه شوند و بر‌روی هولوگرام شما بچسبند. به طور معمول برای تولید آن‌ها و قرارددان این برچسب، روش چاپی را به کار می‌گیرند، زیرا سرعت بسیار بالاتری نسبت به روش لیزری دارد و می‌تواند در مدت کوتاهی افراد مختلف را به هدف خودشان که ایجاد امنیت بالاتر برساند و از این نظر دغدغه‌ای باقی نگذارد.

همچنین سریال‌های تولید‌شده توسط روش چاپی، خوانایی بیشتری دارند و توسط دستگاه‌های خوانش راحت‌تر قابل شناسایی است که مزیت بزرگی به شمار می‌آید.همچنین از هولوگرام سریال‌دار برای حفاظت از برند استفاده می‌کنند تا شرکت از این نظر نیز خیالش راحت و آسوده باشد.

مزیت‌های هولوگرام سریال‌دار چه چیزهایی است؟

پس از آشنایی کامل با تعریف هولوگرام سریال‌دار نوبت آن است که به بیان مزیت‌هایش بپردازیم تا شما متوجه شوید تا بتوانید چرا باید از این برچسب استفاده کنید و پس از استفاده چه فوایدی برای شما به وجود می‌آید. پس همراه ما باشید تا در این قسمت این فواید را با یکدیگر متوجه شویم.

What are the advantages of a serial hologram?

امکان پیگیری راحت و آسوده آن وجود دارد

با‌استفاده از هولوگرام سریال‌دار شما می‌توانید کالای موجود در فروشگاه یا به سرقت‌رفته را پیگیری کنید و نسبت به پیدا‌کردن آن‌ها اقدام کنید که بسیار مهم و قابل‌توجه به شمار می‌آید.

به راحتی خوانده می‌شود

اطلاعات هولوگرام‌های سریال‌دار به راحتی و با‌استفاده از دستگاه‌های خوانش قابل شناسایی هستند. این موضوع کمک می‌کند تا افراد بتوانند در فروشگاه‌ها و با‌استفاده از یک اسکنر ساده، هولوگرام سریال‌دار را اسکن کنند و اطلاعات محصول موردنظر را بخوانند و از اصل‌بودن محصول موجود اطمینان کافی حاصل کنند.

امکان چاپ در طرح‌ها و اندازه‌های مختلف را دارند

شما می‌توانید هولوگرام سریال‌دار خودتان را در طرح و اندازه‌های مختلف چاپ کنید و بر‌روی انواع مختلف محصولات بچسبانید و از این نظر دغدغه‌ای نداشته باشید. این مزیت باعث می‌شود تا شما بتوانید هولوگرام سریال‌دار خودتان را نسبت به دیگر موارد موجود در بازار منحصر به فرد کنید.

هولوگرام سریال‌دار را نمی‌توان به راحتی جعل و کپی‌برداری کرد

هولوگرام سریال‌دار چاپ‌شده را به راحتی نمی‌توان جابه‌جا کرد تا از روی آن کپی‌برداری کرد. این موضوع کمک می‌کند امنیت آن بالا برود و هرکسی نتواند کالای جعلی را به جای محصول اصل جا بزند و آن را به شما بفروشد.

کاربرد هولوگرام سریال‌دار چیست؟

برای خرید و استفاده از هرچیزی، باید با کاربرد آن به طور کامل آشنا باشید تا بدانید که از آن می‌توانید در کجا استفاده کنید. به همین دلیل در این قسمت در مورد کاربردهای هولوگرام سریال‌دار صحبت می‌کنیم تا با آن‌ها به طور درست و دقیق آشنا شوید.

امکان جدا‌کردن محصولات از یکدیگر براساس تفاوت‌هایشان

با‌استفاده از هولوگرام سریال‌دار شما می‌توانید به راحتی کالاهای مختلف موجود در انبار خودتان را براساس تفاوت‌هایشان جدا کنید و آن‌ها را در دسته‌بندی‌های مختلف قرار دهید. این موضوع کمک می‌کند تا در هنگام نیاز به یک محصول بتوانید آن را به راحتی پیدا کنید و در این مسیر مشکل یا دغدغه‎‌ی خاصی نداشته باشید.

شناسایی کالاها در فروشگاه‌های بزرگ را راحت‌تر می‌کند

شناسایی محصولات در فروشگاه‌های بزرگ کار سختی است. زیرا تعداد محصولات در این مجموعه‌ها بسیار زیاد است. این موضوع همچنین می‌تواند باعث بالا‌رفتن آمار سرقت و گم‌شدن محصول‌های مختلف گردد که ضررهای مالی هنگفت برای مجموعه موردنظر دارد. اما می‌توان به راحتی از بروز چنین اتفاقی با‌ به کار‌گیری هولوگرام سریال‌دار جلوگیری کرد.

زیرا می‌توان هولوگرام سریال‌دار را در طرح و اندازه‌های مختلف چاپ کرد و بر‌روی محصولات چسباند و آن‌ها را نسبت به یکدیگر به طور کامل جدا کرد.

ایجاد کارت‌های بانکی منحصر به فرد را ایجاد می‌کند

بانک‌ها و دیگر مجموعه‌ها می‌توانند با‌استفاده از هولوگرام سریال‌دار، کارت‌های منحصر به فردی نسبت به دیگر مجموعه‌ها آماده کنند که از امنیت بالایی برخوردار باشد و بتواند آن‌ها را به راحتی پیگیری کرد.

از هولوگرام سریال‌دار بر‌روی کارت‌ها و محصولات خودتان استفاده کنید

هولوگرام سریال‌دار برچسبی است که باعث می‌شود تا خیالتان نسبت به امنیت محصولات و کالاهایتان بالا رود. به همین دلیل توصیه می‌کنیم تا هولوگرام سریال‌دار مخصوص کالا یا محصول خودتان را چاپ کنید و از آن به طور مطلوب استفاده کنید.

 

 

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست