1. خانه
  2. هولوگرام
  3. هولوگرام شفاف

هولوگرام شفاف

این محصول را به اشتراک بگذارید

هولوگرام‌ها در هنگام فرآیند چاپ یا بسته‌بندی محصولات، جهت جلوگیری از ایجاد بستر مناسب برای جعل و کپی استفاده می‌گردد. این برچسب‌ها دارای انواع مختلفی هستند که باید براساس نیاز…

هولوگرام‌ها در هنگام فرآیند چاپ یا بسته‌بندی محصولات، جهت جلوگیری از ایجاد بستر مناسب برای جعل و کپی استفاده می‌گردد. این برچسب‌ها دارای انواع مختلفی هستند که باید براساس نیاز خودتان آن‌ها را انتخاب کنید و بر‌روی محصول موردنظر خودتان بچسبانید. هولوگرام شفاف نیز یکی از این برچسب‌ها است. در ادامه این متن در مورد اینکه هولوگرام شفاف چیست، چه مزیت‌هایی دارد و کاربردهای آن به چه صورتی است، صحبت خواهیم کرد تا شما نسبت به آن‎‌‌ها آگاه شوید. پس با ما تا انتهای این متن همراه باشید.

به چه چیزی هولوگرام شفاف گفته می‌شود؟

هولوگرام شفاف، نوعی از برچسب است که اطلاعات زیرا آن به طور کامل مشخص و واضح است و شما می‌توانید آن‌ها را به راحتی و آسانی مشاهده کنید. به دلیل شفاف بودن این برچسب‌ها، می‌توان آن‌ها را به راحتی در هرجای متن قرار دارد، بدون اینکه دیده شوند یا ایجاد مزاحمتی برای خواننده آن بکنند که قابلیت ویژه به نظر می‌رسد.

استفاده از این برچسب‌ها، راحت است، تنها کافی است تا آن‌ها را از روی کاغذ روغنی یا همان کلیر جدا کنید و بر‌روی محصول موردنظر خودتان بچسبانید. آسان‌بودن استفاده از آن باعث می‌شود تا کاربران بسیاری نسبت به آن تمایل داشته باشند. برای ساخت این هولوگرام از دو روش چاپ گرم و سرد استفاده می‌شود. اگر هولوگرام شفاف شما با‌استفاده از روش چاپ گرم تولید شده باشد، امکان جدا‌کردن راحت آن از فیلم زیرینش وجود دارد که باید به آن توجه کرد.

مزیت‌ هولوگرام شفاف چیست؟

پس از بررسی تعریف و ویژگی‌های اولیه هولوگرام شفاف نوبت آن است که به مزیت‌های آن بپردازیم و آن‌ها را برای شما به طور دقیق بیان کنیم تا شما بدانید چرا باید از این هولوگرام شفاف استفاده کنید و با‌استفاده از چه مزیت‌هایی به دست خواهید آورد. پس تا انتهای این بخش همراه ما باشید.

جهت موارد با تعداد زیاد مناسب است

زمانی وجود دارد که شما قصد دارید تا تعداد زیادی را به بازار مصرفی وارد کنید. در این هنگام شما باید بر‌روی آن‌ها برچسب امنیتی لازم را بچسبانید که برای انجام این کار می‌توانید از هولوگرام شفاف استفاده کنید. البته باید توجه داشته باشید که نوع تولید به روش چاپ گرم باشد و با‌استفاده از فرآیند چاپ سرد تولید نشده باشد.

غیرقابلی جعل و کپی‌برداری هستند

شما به راحتی نمی‌توانید هولوگرام شفاف را از روی محصول یا کالایی بردارید و به جای دیگر منتقل کنید. این مزیت کمک می‌کند تا از جعل و کپی‌برداری هولوگرام شفاف جلوگیری شود و امنیت آن به صورت چشمگیر و قابل‌توجهی افزایش یابد که مطلوب هرکسی به شمار می‌رود.

دارای قدرت چسبندگی مناسب بر‌روی محصول یا کارت است

یکی از ویژگی‌هایی که باید برچسب امنیتی از آن برخوردار باشد، قدرت چسبندگی بالا است. اگر برچسب به راحتی از روی کالا یا کارت موردنظر کنده می‌شود، کاربردی نیست و مناسب استفاده و خرید به هیچ‌وجه نیست. خوشبختانه هولوگرام شفاف از این ویژگی برخوردار است و به راحتی بر‌روی کارت، کاغذ، محصول یا هرچیز دیگر می‌چسبد و به راحتی کنده نمی‌شود. این موضوع سبب می‌شود تا شما از این بابت دغدغه‌ای نداشته باشید.

قابلیت محافظت در برابر سایش دارد

برچسب امنیتی شما باید در برابر سایش و ساییدگی، مقاومت داشته باشد تا به راحتی در اثر این موارد آسیب نبیند. خوشبختانه، هولوگرام شفاف دارای چنین ویژگی است و به راحتی با‌استفاده از ساییدگی دچار آسیب نمی‌شود.

هولوگرام شفاف چه کاربردی دارد؟

در قسمت قبل با برخی از مزیت‌های مهم هولوگرام آشنا شدید و آن را شناختید که بسیار مهم است. اما در این بخش قصد داریم، مهم‌ترین کاربرد این هولوگرام را برای شما بیان کنیم.

  • بستن درب محصولات و کالاهای مختلف با قابلیت مشاهده داخل آن‌ها
  • امکان محافظت ار اسناد، کارت‌ها و امضاهای مختلف با‌استفاده از هولوگرام شفاف
  • امکان استفاده از آن در سربرگ اسناد مختلف
  • بالا‌بردن امنیت اسناد مهم دولتی و شرکتی
  • شناسایی محصول‌ها و کالاهای مختلف
  • بسته‌بندی لوازم آرایشی و تزیینی
  • بسته‌بندی مواد دارویی و حساس

هولوگرام شفاف را برای بالا‌بردن امنیت محصولات، اسناد و کارت‌های خودتان به کار بگیرید

هولوگرام شفاف، برچسبی است که هم دارای زیبایی مناسبی است، هم اطلاعات زیر آن به راحتی قابل خوانش و شناسایی است و هم از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. بنابراین توصیه می‌کنیم تا از آن برروی کارت‌ها، محصولات یا اسناد و امضاهای مهم خودتان استفاده کنید تا خیالتان از بابت آن‌ها راحت و آسوده باشد.

سایر محصولات مرتبط

فهرست