1. خانه
  2. هولوگرام
  3. هولوگرام نقش‌برگردان

هولوگرام نقش‌برگردان

این محصول را به اشتراک بگذارید

یکی دیگر از انواع مختلف برچسب امنیتی، هولوگرام نقش‌برگردان است که کاربردهای مختلف دارد. اما به چه چیزی هولوگرام نقش‌برگردان گفته می‌شود، کاربرد آن در چیست، چه مزیت‌هایی دارد و…

یکی دیگر از انواع مختلف برچسب امنیتی، هولوگرام نقش‌برگردان است که کاربردهای مختلف دارد. اما به چه چیزی هولوگرام نقش‌برگردان گفته می‌شود، کاربرد آن در چیست، چه مزیت‌هایی دارد و چرا باید از آن استفاده کرد. این موارد ابهام‌های مهمی است که در مورد این برچسب وجود دارد و سعی می‌کنیم تا در ادامه به طور مناسب به پاسخ آن‌ها بپردازیم، آگاهی شما نسبت به آن‌ها را افزایش دهیم و ابهام‌های شما در این زمینه را به طور کامل از بین ببریم. پس با ما تا انتهای این قسمت به طور کامل همراه باشید.

هولوگرام نقش‌برگردان چیست؟

هولوگرام نقش‌برگردان، یکسری برچسب امنیتی یا هولوگرام هستند که شماره سریال‌هایی بر‌روی آن‌ها موجود است. وجود این سریال‌ها باعث می‌شود تا امنیت این هولوگرام‌ها به طور قابل‌توجهی افزایش یابد و از این نظر کمک می‌کند تا دغدغه‌هایی شما از این نظر به طور قابل‌توجهی کاهش یابد.

مزیت‌های هولوگرام نقش‌برگردان چیست؟

در قسمت قبل، با هولوگران نقش‌برگردان آشنا شدید و متوجه شدید که این هولوگرام به طور دقیق چیست. اما در ادامه این بحث قصد داریم تا در مورد مزیت‌های هولوگرام نقش‌برگردان صحبت کنیم و آن‌ها را برای شما شرح دهیم تا بدانید، چرا باید از این برچسب امنیتی استفاده کنید و چه فایده‌هایی برایتان خواهد داشت. پس تا انتهای این قسمت همراه ما باشید.

در برابر حرارت و آب به طور مطلوبی مقاوم است

مقاومت در برابر حرارت و آب، نکته‌ای مهم است که باید به آن توجه ویژه داشت. زیرا یکی از راه‌های بسیار پرکاربرد برای از بین پوشش موجود برروی محصولات و کالاهای مختلف و جعل یا کپی آن‌ها است. خوشبختانه، هولوگرام نقش‌برگردان در برابر حرارت و آب مقاوم است و می‌تواند تا حد بسیار مطلوبی خیال شما را بابت این آموضوع راحت و آسوده کند.

امکان جابه‌جایی راحت آن وجود ندارد

کلاه‌برداران مختلف نمی‌توانند، به راحتی هولوگرام نقش‌برگردان را جابه‌جا کنند و بر‌روی محصول جعلی دیگر بچسبانند تا آن کالا به جای اصلش به فروش برسد. این موضوع باعث می‌شود تا بسیاری از دغدغه‌های شما بابت فروش اصل کالا و عدم وارد‌شدن خدشه به اعتماد مشتری حل شود و از این بابت بتوانید نگرانی نداشته باشید.

باعث افزایش طول‌عمر کارت می‌شوند

هنگامی که هولوگرام نقش‌برگردان بر‌روی کارت‌های پی‌وی‌سی چسبانده می‌شود، آب یا موارد دیگر نمی‌توانند به طور مستقیم به سطح آن برخورد کنند. این موضوع باعث ایجاد مقاومت و استحکام برای کارت موردنظر می‌شود و از آن در برابر حوادث این‌ چنین محافظت می‌کند.

قدرت چسبندگی بسیار بالایی دارد

قدرت چسبندگی این نوع برچسب امنیتی بسیار بالا است و هولوگرام نقش‌برگردان، به خوبی بر‌روی کارت یا محصول یا کالای موردنظر شما می‌چسبد و از این نظر دغدغه‌ای برایتان باقی نمی‌گذارد که بسیار مهم و قابل‌توجه است. این موضوع همچنین یکی از دلیل‌های عدم امکان جابه‌جایی راحت آن‌ها نیز به شمار می‌آید.

کاربرد هولوگرام نقش‌برگردان در چه مواردی است؟

شناخت کاربردهای یک برچسب می‌تواند، کمک کند تا بتوانید از آن به طور مطلوب‌تر و بهتر استفاده کنید. همچنین آگاهی باعث کاهش میزان هدررفت این برچسب و کم‌شدن میزان هزینه‌های مربوط به چاپ آن می‌گردد. به همین دلیل در ادامه به شما می‌گوییم، کاربرد هولوگرام نقش‌برگردان در چه مواردی است و در چه حوزه‌هایی می‌توانید از آن استفاده کنید.

بسته‌بندی محصولات مختلف

از هولوگرام نقش‌برگردان می‌توان برای بسته‌بندی، کالاها و محصولات مختلف استفاده کرد. این کار دو مزیت دارد. از طرفی بسته‌بندی شما را بسیار شکیل‌تر می‌کند و از طرفی دیگر کمک می‌کند تا شما از جعل‌نشدن کالا اطمینان حاصل کنید که بسیار مهم است.

دسته‌‌بندی محصولات در انبار

برای دسته‌بندی محصولات در انبار یا کالای خودتان می‌توانید هولوگرام نقش‌برگردان را به کار ببرید و از این بابت محدودیتی نداشته باشید. به این صورت هر وقت که خواستید، می‌توانید کالاهای موردنظر خودتان را به سرعت و در کم‌ترین زمان ممکن پیدا کنید و از این نظر دغدغه‌ای نداشته باشید.

هولوگرام نقش‌برگردان؛ مناسب‌ترین گزینه برای حفظ امنیت کالا

هولوگرام نقش‌برگردان، برچسب امنیتی است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید به خوبی امنیت کالا و محصولات خودتان را افزایش دهید و از این نظر دغدغه‌ها و نگرانی‌هایتان را به طور چشمگیری کاهش دهید که مطلوب هرکسی به شمار می‌آید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست