چاپ کارت بانکی

این محصول را به اشتراک بگذارید

کارت‌های بانکی یا کارت‌های قابل استفاده در عابر بانک‌ها و دستگاه پوز، نوعی از کارت‌ هستند که کاربرد بسیار گسترده و ویژه‌ای دارند و به خوبی جای خودشان را در…

کارت‌های بانکی یا کارت‌های قابل استفاده در عابر بانک‌ها و دستگاه پوز، نوعی از کارت‌ هستند که کاربرد بسیار گسترده و ویژه‌ای دارند و به خوبی جای خودشان را در بین مردم باز کرده‌اند. این نوع از کارت‌ها، به نوعی یک کیف پول پرداخت همراه محسوب می‌شوند و شما قادر خواهید بود که با استفاده از آن‌ها عملیات‌های بسیاری نظیر دریافت و پرداخت وجه، دریافت صورتحساب و انتقال وجه را به صورت کاملا دستی و بدون نیاز به بانک انجام دهید و نیازی به حضور در آن‌جا نداشته باشید.

کارت‌ها بانکی دارای کیفیت بسیار بالایی هستند که این باعث می‌شود تا این کارت‌ها در بلند‌مدت دچار آسیب نشوند و شما نیازی به استفاده از یک کارت بانکی جدید نداشته باشید و وقت ارزشمند شما بیهوده تلف نشود. امروزه برای چاپ انواع مختلف کارت‌های بانکی از کارت‌های مغناطیس پی وی سی استفاده می‌گردد، زیرا هم دارای کیفیت خوبی هستند و هم دارای مزیت‌های هستند که می‌تواند امنیت این نوع از کارت‌ها را بسیار بالاتر ببرد و خیال شما را از این جهت به طور کامل راحت کند که بسیار مهم و قابل اهمیت است.

این نوع کارت‌های پی وی سی از یک نوار مغناطیسی در پشت کارت بهره می‌برند که به آن‌ها کمک می‌کند تا بتوانند به راحتی اطلاعات مربوط به فرد دارنده کارت بانکی را بر روی خودشان ذخیره‌سازی کنند و از این نظر مشکلی نداشته باشند.

کارت‌های پی وی سی بانکی چه ویژگی‌هایی دارند؟

همانطور که در قسمت قبل صحبت کردیم، کارت‌های بانکی مغناطیسی پی وی سی دارای ویژگی‌های بسیاری هستند که باعث کاربرد آن‌ها در این زمینه شده است. در ادامه به بررسی این موارد می‌پردازیم تا بتوانید با خوبی با آن‌ها آشنا شوید.

 • دارای ابعاد مناسب
  این کارت‌ها دارای ابعاد بسیار مناسب و خوبی هستند که به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی از این نوع کارت‌ها استفاده کنید و برای مکان قرار‌گیری آن مشکلی نداشته باشید.
 • چاپ با استفاده از روش افست
  در چاپ کارت پی وی سی بانکی از روش افست استفاده می‌شود. زیرا کارت بانکی چاپ شده با استفاده از این روش، دارای کیفیت چاپ بسیار بالایی است، شفافیت بسیار مطلوبی دارد و ماندگاری بسیار زیادی دارد که باعث افزایش عمر بسیار زیاد این نوع چاپ کارت بانکی PVC می‌گردد.
  همچنین از این نوع تکنولوژی چاپ کارت بانکی پی وی سی برای چاپ کارت در تیراژ بسیار بالا صورت می‌گیرد، زیرا ماشین چاپ آن می‌تواند بیش از یک کیلومتر کاغذ رول را در یک دقیقه چاپ کند و از این نظر مشکلی نداشته باشد.
 • دارای قابلیت کدگذاری چیپست موجود بر روی کارت
  شما می‌توانید چیپست کارت بانکی پی وی سی را کد‌گذاری کنید و آن را شخصی‌سازی نمایید. این کار همچنین کمک می‌کند تا امنیت کارت بانکی دارای امنیت بسیار بالاتری باشد و در صورت گم شدن کارت پی وی سی بانکی شما هرکسی نتواند از آن استفاده نماید که بسیار مزیت قابل‌توجهی می‌باشد.
 • دارای لایه محافظ Overlay
  بر روی کارت بانکی مغناطیسی پی وی سی یک لایه محافظ Overlay وجود دارد که باعث می‌شود تا اطلاعات بر روی کارت به راحتی پاک نشود، خود کارت بانکی نیز به آسانی آسیب نبیند و تا مدت زیادی بتوانید از یک کارت بانکی پی وی سی استفاده کنید.


کارت‌های پی وی سی بانکی چه مشخصاتی دارد؟

در قسمت قبل برخی از ویژگی‌های مهم این نوع کارت بانکی را به شما معرفی کردیم و آن‌ها را به طور کامل شرح دادیم تا بتوانید به خوبی با آن‌ها آشنا شوید. اما در این قسمت می‌خواهیم در مورد مشخصات فنی این کارت‌ها بگوییم تا آگاهی شما در مورد این کارت‌های بانکی را افزایش دهیم. پس با ما همراه باشید.

 • شماره کارت
  این نوع کارت بانکی دارای شماره کارت مخصوص به خودش می‌باشد که آن را برای هر شخصی منحصر به فرد می‌کند.
 • کد CVV2
  کد CVV2 هر کارت بانکی متفاوت است و به شما در افزایش امنیت هنگام استفاده از این نوع کارت بانکی کمک می‌نماید.

قیمت چاپ کارت پی وی سی بانکی به چه نحوی تعیین می‌شود؟

قیمت کارت پی وی سی بر اساس ضخامت کارت و نوع کارت پی وی سی تعیین می‌شود. بر اساس این معیارها ممکن است که قیمت کارت پی وی سی بانکی مورد نظر شما تغییر کند و افزایش یا کاهش قیمت داشته باشد. پس باید در هنگام مراجعه با توجه به این معیارها تصمیم‌گیری کنید

سایر محصولات مرتبط

فهرست