چاپ کارت بهداشت

این محصول را به اشتراک بگذارید

کارت بهداشت یکی از مواردی است که امروزه برای کار کردن در بسیاری از شغل‌ها به ویژه شغل‌هایی که با غذا و سرو آن سرو کار دارند، لازم است. افرادی…

کارت بهداشت یکی از مواردی است که امروزه برای کار کردن در بسیاری از شغل‌ها به ویژه شغل‌هایی که با غذا و سرو آن سرو کار دارند، لازم است. افرادی که در این مراکز کار می‌کنند، برای چاپ کارت بهداشت، باید به مراکز بهداشت بروند، آزمایش‌های لازم را انجام بدهند تا بتوانند کارت بهداشت خودشان را دریافت نمایند. مراکز بهداشت می‌توانند از کارت‌ها خام با جنس‌های مختلف برای چاپ کارت بهداشت استفاده نمایند، اما باید بدانند که کارت پی وی سی بهترین گزینه برای چاپ این نوع از کارت‌ها است.

کارت بهداشت PVC دارای مزایا و ویژگی‌های بسیار مثبتی است که باعث می‌شود تا استفاده از این نوع کارت‌ها بسیار کاربردی و مفید باشد. در ادامه به معرفی و بررسی اجمالی مزایایی چاپ کارت بهداشت پی وی سی می‌پردازیم.

چاپ کارت بهداشت پی وی سی چه مزایایی دارد؟

چاپ کارت بهداشت پی وی سی دارای مزایایی است که در ادامه به معرفی و شرح مختصر این موارد به طور کامل می‌پردازیم.

 • انعطاف‌پذیری بسیار بالا
  کارت بهداشت PVC از انعطاف بسیار بالایی برخوردار است و می‌تواند به خوبی میزان زیادی از فشار خمشی را تحمل کند و دچار شکستگی خاصی نگردد.
 • ضد آب بودن
  کارت بهداشت پی وی سی کاملا ضد آب است که همین موضوع باعث می‌شود تا کارت در مقابل رطوبت مقاوم باشد و در مناطق مرطوب آسیب نبیند.
 • قابل بازیافت بودن
  شما می‌توانید به راحتی کارت بهداشت پی وی سی چاپ شده را بازیافت کنید و از آن بیش از یکبار استفاده نمایید که صرفه‌جویی اقتصادی برای شما به ارمغان می‌آورد.
 • مقاومت به سایش بالا
  این نوع کارت از مقاومت به سایش بسیار بالایی برخوردار است و با کوچکترین ضربه یا سایشی خوردگی پیدا نمی‌کند و قابلیت خودش را از دست نمی‌دهد.
 • دارای قابلیت هوشمند‌سازی
  به راحتی می‌توان چاپ کارت بهداشت پی وی سی را انجام داد و آن را هوشمند کرد که قابلیت بسیار مهم و ویژه‌ای به شمار می‌آید.
 • دارای قابلیت رمزگذاری
  این نوع از کارت بهداشت دارای قابلیت رمزگذاری است که باعث افزایش امنیت بیش از پیش آن می‌گردد.
 • و…

سایر محصولات مرتبط

فهرست