چاپ کارت عضویت

این محصول را به اشتراک بگذارید

کارت عضویت پی وی سی دارای مزایای بسیاری است و تا مدت بسیار زیادی دارای ماندگاری بالایی می‌باشد. این کارت‌ها به راحتی و با کوچکترین فشاری نمی‌شکنند و به راحتی به کارت هوشمند تبدیل می‌شوند.

 • امنیت بسیار بالا
 • انعطاف مناسب
 • ظرفیت حافظه بسیار بالا
 • ضد آب

در امکان مختلف نظیر کتابخانه‌ها، سازمان‌ها، شرکت‌ها و بسیاری از محل‌های دیگر برای شناسایی افراد تحت عضویت خودشان از کارت عضویت استفاده می‌کنند. به عنوان مثال یک شرکت می‌تواند برای اعضای باشگاه مشتریانش چاپ کارت عضویت را انجام دهد تا بتواند راحت‌تر آن‌ها را شناسایی کند و خدماتش را به این افراد ارائه دهد.
شما می‌توانید کارت عضویت را بر روی انواع مختلفی از کارت‌ها چاپ کنید، اما باید بدانید که اگر چاپ کارت عضویت را بر روی کارت پی وی سی انجام دهید، می‌توانید از مزایای بسیار آن بهره‌مند شوید که در ادامه به معرفی برخی از مهم‌ترین مزایای این کارت‌ها می‌پردازیم تا شما با آن‌ها آشنا شوبد.

مزایای چاپ کارت عضویت پی وی سی چیست؟

در قسمت قبل اشاره کردیم که چاپ کارت عضویت با استفاده از کارت خام پی وی سی می‌تواند مزایای بسیاری داشته باشد که در این قسمت به معرفی این مزایای می‌پردازیم.

 • امکان چاپ تصاویر با رزولوشن بالا
  هنگامی که شما کارت عضویت خودتان را با استفاده از کارت خام پی وی سی چاپ می‌کنید، می‌توانید تصاویر را با رزولوشن بالا و رنگ‌ها را با کیفیت بسیار مطلوب چاپ کنید.
 • امکان تبدیل راحت به کارت هوشمند
  چاپ کارت عضویت پی وی سی به شما کمک می‌کند تا بتوانید هر زمان که اراده کردید، کارت عضویت اعضای باشگاه مشتریان، کتابخانه یا باشگاه خودتان را به یک کارت هوشمند تبدیل کنید. زیرا کارت‌های پی وی سی دارای حافظه و امکانات لازم برای این کار هستند.
 • ماندگاری بالا
  کارت عضویت پی وی سی ضد آب است و از دوام و پایداری بسیاری برخوردار است و بسیار منعطف می‌باشد که کمک می‌کند تا کارت عضویت پی وی سی با فشارهای ساده نشکند. همه‌ی این موارد کمک می‌کنند تا کارت عضویت پی وی سی دارای ماندگاری بسیار بالایی باشد و تا مدت زیادی بتواند شما را از چاپ کارت عضویت جدید بی‌نیاز کند.

  کارت عضویت پی وی سی در کچا کاربرد دارد؟

 • کارت عضویت کتابخانه
  کتابخانه‌های مختلف می‌توانند با چاپ کارت عضویت پی وی سی، افراد عضو کتابخانه خودشان را به خوبی بشناسند و مشکلی در این زمینه نداشته باشند.
 • کارت عضویت باشگاه مشتریان
  شرکت‌ها، سازمان‌ها و فروشگاه‌های مختلف دارای باشگاه مشتریان هستند. آن‌ها به افراد عضو این باشگاه‌ها خدماتی خاصی را ارائه می‌کنند  که دیگر افراد از آن‌ها بهره‌مند نیستند. این مکان‌ها می‌توانند با چاپ کارت عضویت پی وی سی این افراد را راحت‌تر شناسایی کنند.
 • کارت عضویت باشگاه‌ها
  باشگاه‌های ورزشی می‌توانند برای اعضای خودشان کارت عضوبت پی وی سی صادر کنند تا آن‌ها را سریع‌تر و آسان‌تر بشناسند و دردسر کم‌تری داشته باشند.

سایر محصولات مرتبط

فهرست