چاپ کارت همایش

این محصول را به اشتراک بگذارید

چاپ کارت همایش پی وی سی دارای مزیت‌های بسیاری است و می‌تواند هم باعث افزایش اعتبار و آبروی شما در مقابل مهمان‌های همایش گردد و هم باعث کاهش دردسرهای مربوط چاپ کارت همایش شود. همچنین این کارت‌های دارای ماندگاری بسیار بالایی می‌باشند که خیال شما را نسبت به کارت مهمان‌ها تا انتهای همایش راحت می‌کند.

 • ضد آب بودن
 • امنیت و حافظه قوی
 • انعطاف‌پذیری زیاد
 • کیفیت چاپ بسیار مطلوب

در همایش‌ها و سمینارهای مختلف برای برندسازی و شناسایی افراد حاضر در همایش یا سمینار اقدام به چاپ کارت همایش می‌کنند. کارت همایش سمینارهای مختلف با یکدیگر فرق می‌کند و هر همایشی دارای طراحی کارت مخصوص به خودش می‌باشد که در واقع نشان‌دهنده‌ی منحصر به فرد بودن آن سمینار و مجموعه است. در چاپ کارت سمینارها علاوه بر طراحی باید به نکاتی مانند ماندگاری و کیفیت بالای کارت و ضد آب بودن آن‌ها توجه کرد تا در طول همایش آسیب نبینند و نیازی به چاپ دوباره کارت همایش آن‌ها نباشد.
استفاده از کارت خام پی وی سی برای چاپ کارت همایش می‌تواند تمامی این موارد را برای شما برآورده کند و خیالتان را نسبت به این موارد راحت نماید. کارت‌ همایش پی وی سی علاوه بر مزایای گفته شده دارای ویژگی‌های دیگری می‌باشد که در ادامه به معرفی و بررسی این موارد به طور کامل می‌پردازیم.

کارت همایش پی وی سی چه ویژگی‌هایی دارد؟

در قسمت قبل بیان کردیم که این کارت‌ها دارای ویژگی‌ها و مزیت‌های بسیاری هستند که باعث می‌شود تا به انتخابی ویژه برای چاپ کارت همایش های مختلف تبدیل گردند که در ادامه به معرفی اجمالی این مزیت‌های می‌پردازیم.

 • امنیت اطلاعات بالا
  به طور معمول افراد حاضر در سمینارها، چهره‌های شاخص هر حوزه می‌باشند که امنیت اطلاعات شخصی آن‌ها بسیار مهم است و در صورتی هر گونه نشت اطلاعاتی، می‌تواند به برند سازمان برگزارکننده همایش ضربه بزند. به همین دلیل امنیت اطلاعات کارت‌های همایش بسیار مهم است که با استفاده از کارت همایش پی وی سی این مورد به طور کامل مرتفع می‌گردد.
 • کیفیت چاپ بسیار بالا
  کیفیت چاپ رنگ‌های کارت و نوشته‌های آن بسیار مهم است و در برند سازی سازمان و کاهش هزینه‌های آن‌ها بسیار اثرگذار است. استفاده از کارت خام پی وی سی و پرینتر‌های مربوط به آن باعث می‌شود تا کیفیت چاپ کارت همایش شما به حد قابل توجهی افزایش یابد که قطعا مطلوب شما می‌باشد.
 • ماندگاری کارت
  ماندگاری کارت همایش تا انتهای نیز بسیار مهم است و باعث کاهش دردسرهای شما می‌شود. چاپ کارت همایش بر روی کارت خام پی وی سی می‌تواند این مورد را به طور کامل برای شما تضمین کند.
 • قابلیت انعطاف پذیری زیاد
  کارت همایش پی وی سی دارای انعطاف‌پذیری بسیار بالایی می‌باشد که از شکستن کارت به علت خم شدن جلوگیری می‌کند.

سایر محصولات مرتبط

فهرست