چاپ کارت پرسنلی

این محصول را به اشتراک بگذارید

برای شناسایی افراد در شرکت یا سازمان خودتان باید چاپ کارت پرسنلی را در دستور کار خودتان قرار دهید. ویژگی‌های مختلف کارت پرسنلی باعث می‌شود تا افراد بتوانند مدت زیادی از آن استفاده کنند و نیازی به نمونه جدیدی تا مدت‌های زیادی داشته باشند. برخی از ویژگی‌های کارت پرسنلی شامل موارد زیر است:

 1. انعطاف‌پذیری بالا
 2. برخورداری از جنس مناسب و کیفیت بالا
 3. برخورداری از وزن کم
 4. امکان چاپ انواع طرح‌های گرافیکی مختلف روی آن

کارت پرسنلی افراد نشان‌دهنده هویت شغلی آن افراد است و بدون آن فرد در محل کار خودش به خوبی شناخته نمی‌شود. چاپ کارت پرسنلی PVC  می‌تواند در افزایش سرعت تشخیص کارکنان یک شرکت به شما کمک کند، زیرا دارای کیفیت بالایی است و موارد چاپ شده بر روی آن وضوح بسیار بالایی دارند که همین امر آن را به یک ابزار تشخیص هویت حرفه‌ای و سریع تبدیل نموده است.

بعد از این که شما توانستید به طور کامل و دقیق تشخیص هویت را انجام دهید، حال می‌توانید به راحتی مشخص کنید که چه کسانی، به چه امکانات و وسایلی دسترسی داشته باشند و چه کسانی حق دسترسی به آن وسایل را ندارند. زیرا وسایل موجود در هر کارخانه یا کارگاهی یا شرکتی، ارزشمند است و در صورت استفاده نادرست از آن امکان خراب شدن آن‌ها وجود دارد که می‌تواند باعث ایجاد هزینه‌های اضافی تعمیرات یا حتی تعویض برای شما گردد.

این کارت همچنین به کارکنان شما هویتی مستقل می‌بخشد که کمک می‌کند تا انگیزه آن‌ها مضاعف شود و هر فرد یا کارمندی بداند که وظیفه دقیقش چیست تا بتواند آن را به مناسب‌ترین شکل ممکن و در بهترین زمان ممکن انجام دهد که باعث افزایش بهره‌وری خود فرد و بازده شرکت یا کارخانه مذکور می‌شود.

کارت پرسنلی PVC چه ویژگی‌هایی دارد؟

کارت پرسنلی پی وی سی دارای ویژگی‌های خاصی می‌باشد که باعث کاربرد زیاد آن شده است. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما با این کارت‌ها به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

 • دارای امکان استفاده برای ثبت ورود و خروج اعضای شرکت یا کارخانه
  شما می‌توانید با چاپ کارت پرسنلی پی وی سی، به کارکنان خودتان امکان دهید که ورود و خروج خودشان را به صورت الکترونیکی ثبت کنند، در زمان صرفه‌جویی نمایند و راحت‌تر باشند. این کار همچنین باعث می‌شود تا شما بتوانید دقیق‌تر ورود و خروج اعضای شرکت یا کارخانه خودتان را کنترل کنید و دچار اشتباهی در این زمینه نشوید.
 • دارای جنس و کیفیت برتر
  کارت پرسنلی پی وی سی دارای جنس و کیفیت و برتری است که باعث می‌شود تا این کارت در طولانی مدت دچار مشکل نشود و یا از بین نرود. این مزیت باعث کاهش هزینه‌های شما می‌شود، خیالتان را به مدت زیادی راحت می‌نماید و دردسرهای شما را کم می‌کند.
 • دارای وزن کم
  وزن کم و سبک بودن این کارت باعث آسانی حمل و نقل آن شده است.
 • دارای ابعاد ویژه و مناسب
  ابعاد در انتخاب نوع کارت پرسنلی بسیار مهم است. زیرا اگر کارت دارای ابعاد مناسبی نباشد، پیدا کردن مکانی برای قرار دادن آن سخت می‌شود که می‌تواند احتمال گم شدن کارت پرسنلی شما به حد قابل توجهی افزایش دهید.
 • دارای مقاومت در برابر تاشدگی
  این نوع کارت پرسنلی پی وی سی دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر تاشدگی و شکستگی در اثر این عامل است که می‌تواند خیال شما را بابت این مورد راحت و آسوده کند.
 • دارای امکان ثبت طرح‌های گرافیکی زیبا بر روی کارت پی وی سی
  شما می‌توانید برای چاپ این نوع کارت پرسنلی PVC از هر نوع طرح خاصی استفاده کنید. فقط کافی آن طرح را بر روی برنامه فوتوشاپ آماده کنید و به دستگاه پرینتر کارت پرسنلی پی وی سی بدهید.

تعرفه کارت پرسنلی PVC چگونه محاسبه می‌شود؟

در قسمت قبل در مورد ویژگی‌های کارت پرسنلی پی وی سی صحبت کردیم. اما در این قسمت می‌خواهیم در مورد مشخصات این نوع کارت پرسنلی صحبت کنیم و به شما بگوییم که تعرفه چاپ کارت پرسنلی پی وی سی به چه صورتی محاسبه می‌گردد.

تعرفه یا قیمت چاپ کارت پی وی سی براساس اندازه کارت، ابعاد آن و براق یا شفاف بودن تعیین می‌شود. به عنوان نمونه کارت‌های خام پی وی سی با اندازه هفتصد و شصت میکرونی دارای مقاومت و استحکام بسیار بالایی می‌باشند و به همین دلیل و به طور معمول برای چاپ کارت پرسنلی پی وی سی به کار می‌روند. این کارت‌ها مشابه کارت‌های بانکی هستند و به راحتی شکسته یا خراب نمی‌شوند.

اطلاعات موجود بر روی کارت پرسنلی پی وی سی متغیر است که همین مورد باعث چاپ تک تک آن‌ها توسط پرینتر پی وی سی می‌گردد. شرکت فراز کارت چاپ این نوع کارت‌ها را برای شما با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت موجود انجام می‌دهد. پس فرصت از دست ندهید و سفارش چاپ کارت پرسنلی شرکت یا کارخانه خودتان را به ما بدهید.

سایر محصولات مرتبط

فهرست