1. خانه
 2. کارت خوان Rfid
 3. کارت خوان مایفر
 4. کارتخوان برد بلند 125 khz

کارتخوان برد بلند 125 khz

این محصول را به اشتراک بگذارید

کارت خوان برد بلند 125 khz از سری کارت‌خوان‌های با کارامدی بالا، قیمت مناسب و برد بلند موجود در بین کارتخوان‌ها است که توانایی دریافت اطلاعات کارت‌های با فرکانس  125…

کارت خوان برد بلند 125 khz از سری کارت‌خوان‌های با کارامدی بالا، قیمت مناسب و برد بلند موجود در بین کارتخوان‌ها است که توانایی دریافت اطلاعات کارت‌های با فرکانس  125 khz  از فاصله 30 تا 50 سانتی متری را دارا می‌باشد که بنا به نوع درگاه انتخابی می‌تواند از یکی از پورت‌های  RS485 یا  RS232  ویا  WIGAND برای برقراری ارتباط استفاده کند.

به لطف فناوری RFID  که در این کارت خوان‌ها مورد استفاده قرار گرفته می‌توان از آن‌ها در موقعیت‌های مختلفی همچون سیستم‌های پارک شهری و یا در سمینارها و جشنواره‌ها برای کنترل ورود و خروج استفاده کرد .

ویژگی های کارت خوان برد بلند 125 KHZ

 • توانایی انتخاب درگاه و پورت های ارتباطی متنوع با توجه به نیاز کاربر
  همانطور که اشاره کردیم در این کارت خوان کاربر بوسیله سه در گاه ارتباطی RS232,RS485,WIGAND می‌تواند برای برقراری ارتباط استفاده کند که تا حد زیادی محدودیت‌های کاربر را در این زمینه برطرف خواهد کرد.
 • کیفیت ساخت مناسب
  جنس بدنه این کارت خوان از پلاستیک سخت بوده و اگر شرایط نگه‌داری از ان ایده‌ال باشد، می‌توانید از طول عمر بالای این کارت خوان اطمینان داشته باشید.
 • نصب و استفاده آسان
  این کارت خوان نیاز به نرم افزار خاصی برای اتصال به سیستم شما ندارد و اطلاعات کارت را به صورت کد‌های چند رقمی در اختیار کاربر قرار می‌دهد.
 • برد خوب در خواندن کارت
  این کارت خوان برد مناسب 30 تا 50 سانتی‌متری را در خواندن کارت‌های با فرکانس 125 KHZ  دارد و برای کارت‌های ویژه و با فرکانس بالاتر این بازه به 50 تا 70 سانتی‌متر تغییر پیدا می‌کند که بسیار قابل‌قبول و کارآمد است.
 • عدم توانایی نوشتن روی کارت های 125 khz
  این کارت‌خوان از دسته کارت خوان های RO  می‌باشد ، کارت خوان‌های  RO به کارت خوان‌هایی گفته می شود که فقط قابلیت خواندن کارت های با فرکانس  125 KHZ  را دارند.

سایر محصولات مرتبط

فهرست