1. خانه
 2. کارت خوان Rfid
 3. کارت خوان مایفر
 4. کارتخوان Rfid مایفر مدل de620

کارتخوان Rfid مایفر مدل de620

این محصول را به اشتراک بگذارید

شما می‌توانید با استفاده از کارتخوان ترکیبی Rfid فرآیند شناسایی، ردیابی الکترونیکی و ذخیره را به سرعت و سادگی انجام دهید. این دستگاه کارتخوان توسط شرکت Duali کشور کره‌جنوبی ساخته…

شما می‌توانید با استفاده از کارتخوان ترکیبی Rfid فرآیند شناسایی، ردیابی الکترونیکی و ذخیره را به سرعت و سادگی انجام دهید. این دستگاه کارتخوان توسط شرکت Duali کشور کره‌جنوبی ساخته شده است و دارای کیفیت بسیار خوبی می‌باشد. این دستگاه دارای قابلیت خواندن و نوشتن بر روی کارت‌های HF با فرکانس 13.56هرتز و کارت‌های تماسی می‌باشد و دارای استاندارهای ISO14443A/B ، ISO18092 و ISO7816-1ee است. کارتخوان ترکیبی Rfid دارای قابلیت پشتیبانی از کارت‌هایی مانند mifare، felica، desfire، nfc  و Smart Card می‌باشد و توانایی خوانش آن‌ها را دارد.

کارتخوان رومیزی مدل 620de از استاندارد PC/SC که یک استاندارد بین‌المللی  Smart Cardاست، نیز پشتیبانی می‌کند. این استاندارد باعث افزایش و بهبود سازگاری کارتخوان ترکیبی Rfid و سیستم‌عامل کامپیوتر می‌گردد. شما همچنین می‌توانید با استفاده از یک SDK سیستم کارتخوان رومیزی را به موبایل اندروید خودتان متصل کنید و از طریق آن دستگاه فرمان‌های لازم را به کارتخوان مایفر رومیزی بدهید

ویژگی‌های کارتخوان ترکیبی Rfid مایفر رومیزی مدل de620

این دستگاه کارتخوان ترکیبی دارای ویژگی‌ها و مشخصات بسیار زیادی است که آن را به یک انتخاب خوب برای خرید تبدیل کرده است. در ادامه به بررسی برخی از ویژگی‌های مهم این دستگاه کارتخوان رومیزی می‌پردازیم.

 • طراحی بسیار سبک، جمع و جور و راحت
  دستگاه کارتخوان ترکیبی
  Rfid مدل de620 دارای طراحی سبک، راحت و بسیار جمع و جوری است. این ویژگی دستگاه کارتخوان de620 باعث شده است تا جابه جایی آن آسان‌تر شود و بتوان از آن در فضای خیلی کوچک نیز استفاده کرد.
 • دارای قابلیت پشتیبانی از SDK و FDK و برنامه‌نویسی برای دستگاه‌های مختلف
  این ویژگی باعث می‌شود تا بتوان به راحتی این دستگاه کارتخوان مایفر را به موبایل یا دیگر دستگاه موجود متصل کرد و از طریق آن‌ها فرمان‌های لازم را به کارتخوان Rfid داد.
 • دارای قابلیت سازگاری با ویندوز‌های مختلف
  همانطور که در قسمت اول ذکر کردیم، دستگاه کارتخوان Rfid از استاندارد PC/SC پشتیبانی می‌کند که باعث می‌شود تا این دستگاه کارتخوان رومیزی با تمامی نسخه‌های ویندوز مانند ویندوز 7، ویندوز 8 و ویندوز 10 سازگاری کاملی داشته باشد.
 • دارای امکان فرمان دادن به LED و Buzzer
  این امکان به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید به راحتی به LED  یا Buzzer دستور بدهید و آن‌ها را کنترل کنید که ویژگی بسیار کاربردی می‌باشد و باعث افزایش راحتی شما می‌شود.
 • دارای قابلیت کارکرد به صورت Plug & Play
  این ویژگی به شما امکان می‌دهد تا بتوانید با استفاده از کامپیوتر، کارت‌های مختلف را پیدا کنید و شناسایی آن را زودتر انجام دهید که باعث افزایش سرعت و کاهش اتلاف وقت شما می‌گردد.
 • دارای SDK ویژه NFC
  این ویژگی به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید از طریق قابلیت و امکان جدید NFC دستگاه کارتخوان مایفر را کنترل کنید.

مشخصات کارتخوان ترکیبی Rfid مایفر رومیزی مدل de620

در قسمت قبل برخی از مشخصات این کارتخوان را به شما گفتیم تا با آن‌ها به طور آشنا شوید. در این قسمت قصد داریم مشخصات این کارتخوان رومیزی را به شما بگوییم تا بتوانید با آگاهی و اطلاعات بیشتری اقدام به خرید این دستگاه کنید.

 • رابط اتصال USB 2.0
  این دستگاه از USB 2.0 برای اتصال پشتیبانی می‌کند. مشخصات کامل مربوط به این رابط و دیگر سخت‌افزار‌های تماسی این کارتخوان را می‌توانید در جدول پایین مشاهده کنید:

USB 2.0

interface

ISO 14443 A/B, ISO 18092 (NFC), Mifare, DESFire, FeliCa NFC forum tag type 1~4, NFC P2P

Contactless Communication

106/212/424/847kbps, up to 424kbps for NFC P2P

Contactless speed

1 ID + 1 SAM slot (SIM type, ISO7816, T=0, T=1)

Contact Card Interface

CE, FCC, Telec certified, RoHS complaint

Certification

 

 • پردازنده هسته مرکزی یا سی پی یو ARM 32BiT
  پردازنده هسته مرکزی یا
  CPU این دستگاه کارتخوان Rfid از نوع ARM و 32 بیتی است. مشخصات کامل سی پی یو و برخی مشخصات مهم دیگر را می‌توانید در جدول پایین مشاهده کنید.
ARM 32-bit

CPU

۱۲۸KBytes  Flash  / ۲۰KBytes SRAM

Program/ Data Memory

USB Full Speed (12Mbps)

Data Interface

ISO 14443 A/B, Mifare™, ISO 18092(NFC), DESFire, FeliCa

Contactless Communication

۱۳٫۵۶ Mhz

Frequency

۱۰۶/۲۱۲/۴۲۴/۸۴۸kbps   / Up to 424kbps for NFC P2P mode

Baud rate

Max 5cm

Reading Distance

Option / 1 SIM type (ISO7816, T=0, T=1)

Interface Contact

USB PC/SC

Protocol

۴ LEDs

Indicator

DC5V, 200mA (USB POWER)

Input Power

۶۲ * ۹۵ * ۱۳ (mm)

Dimension

ABS

Case

O/S Windows 2000, Window Vista, Windows 7 / Linux (CCID driver)

Supportive

۱۰ ~ ۶۰ °C

Operating Temperature

 

 

سایر محصولات مرتبط

فهرست