1. خانه
 2. کارت خوان Rfid
 3. کارت خوان مایفر
 4. کارتخوان مایفر بلوتوثی duali dragon

کارتخوان مایفر بلوتوثی duali dragon

این محصول را به اشتراک بگذارید

کارتخوان مایفر بلوتوثی duali dragon از جمله دستگاه‌های نسل جدید است که با استفاده از فناوری rfid و پیشرفت در طراحی و رابط کاربری، توانسته یکی از بهترین گزینه‌ها برای…

کارتخوان مایفر بلوتوثی duali dragon از جمله دستگاه‌های نسل جدید است که با استفاده از فناوری rfid و پیشرفت در طراحی و رابط کاربری، توانسته یکی از بهترین گزینه‌ها برای کاربرانی که به دنبال ریدر و یا کارتحوانی هستند که قابلیت جابجایی داشته باشد، تبدی

این کارتخوان به لطف بهره بردن از بوتوث قابلیت اتصال و کنترل به وسبله تلفن همراه را دارد، به علاوه که بلوتوث به کاربر این اجازه را می‌دهد که کارتخوان را جابجا کند و باعث سهولت بیش از پیش در انجام کار‌ها خواهد شد.

این کارتخوان ساخت شرکت کره‌ای duali است که به گونه‌ایی طراحی و ساخته شده است که هم بتوان از آن به عنوان کارتخوان رومیزی و هم به صورت کارتخوان بلوتوثی از آن استفاده کرد. ابعاد این ریدر به گونه‌ای است که به راحتی در فضاهای کوچک روی میز می‌توان آن را به کار برد.

در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا از ویژگی‌ها و کاربردهای کارتخوان مایفر بلوتوثی duali dragon بیشتر بدانید.

ویژگی های کارتخوان مایفر بلوتوثی duali dragon چیست؟

 • قابلیت ارتقاء
  کارتخوان مایفر بلوتوثی duali dragon با دارا بودن SDK و  FDK که قابلیت برنامه‌نویس را برای این کارتخوان فراهم می‌کنند، می‌تواند بسیاری از نگرانی‌های را برطرف کند و به شما امکان ارتقاء آسان ریدر را بدهد.

همچنین کارتخوان مایفر بلوتوثی duali dragon دارای SDK مخصوص برنامه نویسی اندروید است که به این وسیله می‌تواند توسط تلفن همراه کنترل شود.

 • خوانش سریع اطلاعات
  با دارا بودن بلوتوث، این کارتخوان می‌تواند، در محدوده‌ی 20 تا 25 متری به تلفن همراه متصل شود و تا مدت زیادی به آن وصل بماند. کارتخوان مایفر بلوتوثی duali dragon با پشتیبانی از استاندارد های ISO14443A/B و ISO18092، امکان شناسایی کارت‌های mifare،felica ،desfire  و  NFC را برای شما امکان‌پذیر می‌کند. به علاوه این کارتخوان با اتصال به گوشی موبایل می تواند در حوزه کنترل و فرمان دادن به کارت‌های  rfidبا فرکانس 13.56MHz، به شما کمک کند.
 • وجود PC/SC
  این قابلیت در کارتخوان مایفر بلوتوثی duali dragon که یک استاندارد جهانی برای کارت‌های هوشمند است، باعث سازگاری و هم خوانی این کارتخوان با انواع سیستم‌ها از جمله تمامی نسخه های ویندوز می‌شود.
 • مشخصات فیزیکی بسیار مناسب
  این ریدر با دارا بودن ابعاد جمع و جور توانسته به انتخابی خوب، چه برای استفاده بر روی میز و چه برای حمل و نقل تبدیل شود. جنس بدنه این کارتخوان بسیار مقاوم است و می‌تواند ضربات را تا حد مناسبی تحمل کند. برای تامین انرژی در این کارتخوان از باطری قابل شارژ استفاده شده است تا برای حمل و نقل آن با مشکل مواجه نشوید.
 • قابلیت PLUG & Play
  کارتخوان مایفر بلوتوثی duali dragon با بهره بردن از فناوری PLUG & PLAY در بالا بردن سرعت اپراتور خود نقش موثری دارد و این قابلیت به دستگاه این اجازه را می‌دهد که پس از قرار گرفتن باطری و یا اتصال به سیستم، پس از چند ثانیه آماده به کار باشد.

کاربرد کارتخوان مایفر بلوتوثی duali dragon چیست؟

این کارتخوان با دارا بودن قابلیت برنامه نویسی گسترده  و البته بلوتوثی بودن به یکی از بهترین گزینه‌ها برای استفاده در جاهای مختلف تبدیل می‌شود.

 • استفاده از ریدر در انبارها
  از این ریدر در انبارها می‌توان برای شناسایی افراد مورد استفاده قرار بگیرد.
 • استفاده از کارتخوان در ادارات
  کارتخوان مایفر بلوتوثی duali dragon امکان استفاده در ادارات جهت حضور و غیاب را دارد.

سایر محصولات مرتبط

فهرست